Стадник - на вихід!

Стадник - на вихід!1 квітня з посади директора Департаменту охорони здоров'я міської ради Черкас звільнився Олег Стадник. Зараз на його ФБ-сторінці можна прочитати його виклад відносно причин звільнення.

«…коли в сесійну залу заносять невідомо ким за ніч написаний міський бюджет… Жлобізм і дилетантство не дозволили зрозуміти… Написаний бюджет кожним під своє власне бажання теж, бо як відмовитись від свого. І як наслідок- ситуація буде погіршуватись…» (читати тут і тут).

Олег Стадник – неоднозначна персона. Обов’язково слід згадати про сірі плями його трудової біографії . Зокрема - характеристику «Стадник-зрадник» від колишнього мера Одарича. Ганебну тяганину довжиною у кілька років в питаннях оплати за гемодіаліз хворим на ниркову недостатність у приватній клініці «Фрезеніус».

Ну і талановитий цинізм «по дрібницях». Наприклад, під час отруєння людей на вул. Крилова восени 2019 року («люди специфічно відреагували на різкий запах»). І ще - чимало чого...

Але все це – один бік медальону. Бо на іншому – три риси, які не так часто помітиш у середовищі українського чиновництва. А саме: Стадник – фахівець, професійний чиновник та розумна людина.

До речі, ті ж самі слова можна адресувати й дружині Стадника – Наталії Джуган, яка звільнилася з міськради рік тому, спонукавши Юрка Ботнара прочитати Достоєвського.
Стадник - на вихід!

Конфлікт неминучий, коли людина, яка цитує Ліну Костенко і знає, хто такий Попріщєв, змушена працювати під керівництвом «ерудита», впевненого, що цар Микола I після повстання декабристів відправив їх на заслання в Кам’янку

Українська демократія – циклічна. І на рівні регіонів – теж. У Черкасах на зміну ерудованому Одаричу прийшов простакуватий Бондаренко. А раніше талановитого демагога Олійника замінив Волошин, для якого чи не найважче було взяти кілька слів, і за їхньою допомогою – побудувати правильне речення.

В Україні – таж картина. Замість Кравчука, який «від корки до корки» прочитав повне зібрання творів Леніна, - грубуватий та простуватий виробничник Кучма.

Замість носія «високої духовності» Ющенка – бандюкуватий завгар Янукович. А розумного й цинічного Порошенка виштовхав з кабінету талановитий комік, але посередній лідер, - Зеленський.

Восени 2015 року черкаським «Зеленським» обрали Анатолія Бондаренка. І об’єктивний процес, коли в команді Бондаренка не знаходиться місця «стадникам та джуганам». Посередні керівники не можуть керувати підлеглими, які очевидно розумніші за них.
Стадник - на вихід!

Враховуючи дану циклічність, наступні місцеві вибори дадуть Черкасам значно ерудованішого мера. А поки, звісно: Стадник – на вихід!

Олександр Арабач
02.04.2020 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter