Обережно, Юрій!

Не дай вам Боже бачити черкаський піар, дикий та нещадний! А там, де в Черкасах піар, там обов’язково за рогом причаївся Тренкін)

Учора ініціативний депутат Черкаської міськради повідомив на ФБ про створення благодійної організації «Черкаси проти Коронавірус 19».

Тренкін зазначає, що організація створена з метою мобілізації ресурсів для боротьби з COVID-19.

- Про свою діяльність будемо щоденно звітувати та оприлюднювати результати роботи та потреби… Допомога буде надаватись виключно медичним установам, перелік необхідного буде оновлюватись та оприлюднюватись щодня! Працюємо над відповідним мобільним додатком! Разом ми в силах здолати Короновірус! Долучайтесь! – пише Юрій.
Обережно, Юрій!

На фото фундаторів БО можна впізнати екс-голову Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, екс-керівника Черкаського УМВС Владислава Пустовара (після звільнення з органів за вручення хабара Пустовар тепер - теж відомий бізнесмен), Романа Дісканта, самого Тренкіна та решти відомих у Черкасах (як вони про себе думають) - меценатів.

Це було вчора, 26 березня, вдень. Сьогодні ж зранку Тренкін прозвітувався перед друзями та виборцями про ранкове тренування на спортивному майданчику біля пляжу «Митницький».
Обережно, Юрій!

Недарма Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) заявляє, що найефективнішими засобами протидії є тестування, ізоляція та соціальне дистанціювання.

Приклад соціального дистанціювання – на фото нижче.
Обережно, Юрій!


Спочатку Тренкін бореться з COVID-19, а вже за кілька годин, поступившись спокусам, обіймається з вродливою спорт-інструкторкою та симпатичним приятелем.

Версія про те, що подібних борців з пандемією, які воюють з нею, не приходячи до тями, краще оминати десятою дорогою – має право на існування.

Обережно, Юрій…

Юлій Бютов
27.03.2020 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter