"Космонавти" з Черкаської ОДА зачищають область від пенсіонерів?

Схоже на те, що голова Черкаської ОДА Боднар та його заступник Дмитро Ляшов в найкоротші терміни прагнуть зачистити територію Черкаської області від людей пенсійного віку. Під приводом турботи про їхнє здоров’я під час карантину через небезпеку зараження коронавірусом.

Щось подібне наприкінці XIX століття відчебучили білі колонізатори на Дикому Заході проти індіанців…

Для розуміння, що це зовсім не чорний гумор – трохи статистики.

За даними Головного управління статистики, на 1 лютого 2020 року в Черкаській області проживає 1 млн. 191 тисяча 093 особи.

Кількість пенсіонерів в області відома станом на 1 жовтня 2019 року. Напевне, суттєво вона не змінилася (поки що). Отже, на пенсійному обліку в ГУ ПФУ Черкаської області восени минулого року перебувало 406 517 пенсіонерів.

Дуже грубо: кожен третій житель Черкаської області – людина пенсійного віку.

А тепер читаємо вчорашню інформацію з офіційного сайту Черкаської ОДА: «Аби максимально убезпечити людей похилого віку від небезпеки захворювання на коронавірусну інфекцію, в області запроваджують систему продажу продуктів для них у закладах низки торговельних мереж у визначений час.

Уже відзавтра (тобто, з 25 березня, - Пров.) особи старшого віку матимуть змогу купувати продукти з 8 до 9 ранку в маркетах мереж: «Деликат», «Гранд Маркет», «Сільпо», «Molli» «Citi market», «АТБ», «Абсолют». Їхні власники відгукнулись на пропозицію, спрямовану Головним управлінням Держпродспоживслужби в Черкаській області. Поступово долучаються й у районах.
"Космонавти" з Черкаської ОДА зачищають область від пенсіонерів?

Нагадаємо, саме люди похилого віку – у групі ризику та найбільш уразливі до зараження коронавірусом й виникнення важких ускладнень хвороби.

– Рішення про такий механізм ухвалили на засіданні штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій, що діє в області, – говорить заступник очільника області, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня Дмитро Ляшов. – Ми переконані, що встановлені часові межі мінімізують контакти людей похилого віку. Тим більше, така модель застосовується та демонструє свою ефективність в країнах Західної Європи…»

"Космонавти" з Черкаської ОДА зачищають область від пенсіонерів?
Дмитро Ляшов

Цікаво, як ви, шановний читачу, зрозуміли цю людиноненависницьку новину?

Провінція розуміє так: щодня з 8-ї до 9-ї години кожного третього жителя Черкаської області спонукають до походу в продуктові магазини. Ці люди з об’єктивних причин перебувають не в найкращій фізичній формі, пригнічені нагнітанням негативу в інформаційному просторі України, розлючені на все й усіх.
Прийшовши у магазин о 8-й ранку, вони стикаються з натовпом таких же розлючених і психологічно неврівноважених людей. Тиснява, лемент, сварки, черги…

Якщо це «мінімізує контакти людей похилого віку», як вважає заступник губернатора Ляшов, то мусимо його розчарувати: все буде з точністю до навпаки. У Черкаській ОДА фактично закликають пенсіонерів: вам продукти продаватимуть годину в день. Йдіть швидше в черги, поштовхайтеся біля кас…Зате смерть настане не від COVID 19.

Що станеться, якщо о 8-й годині ранку в Черкаській області 406 517 пенсіонерів (третина жителів регіону) одночасно підуть на штурм продмаркетів? Це точно не мінімізація контактів, а звичайнісінька неспроможність прорахувати наслідки власних рішень.

Тепер Ляшов кожного ранку має стояти біля каси в будь-якому черкаському «Делікаті», «Фуршеті» чи АТБ та анотувати у записничок епітети й порівняння, якими нагороджуватимуть пенсіонери його та його колег – «космонавтів» з Черкаської ОДА…
"Космонавти" з Черкаської ОДА зачищають область від пенсіонерів?

Олександр Арабач
25.03.2020 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter