"Вершники Апокаліпсісу"

"Вершники Апокаліпсісу" Торік 30 вересня в Черкасах семеро людей (п’ятеро – діти) потрапили до лікарні після того, як в підвалі будинку на вулиці Крилова, 95 компанія «Нова якість» труїла блох. Саме тоді директор медичного Департаменту міськради Олег Стадник в одну мить став класиком, заявивши, що люди, які потрапили у лікарню з симптомами отруєння, «специфічно відреагували на різкий запах».

Історія про отруєння на Крилова поступово відійшла у небуття. Однак згадати про неї змусило вчорашнє повідомлення від управлінської компанії «Нова якість». Відучора працівники компанії займаються дезінфекцією всіх зупинок громадського транспорту в Черкасах. Їх у місті – понад 400-та. Зупинки обробляють обробляють засобом на основі срібла, який не має різкого запаху та «абсолютно безпечний для містян».
"Вершники Апокаліпсісу"

У «Новій якості» підкреслюють, що обробку зупинок вони здійснюють вдень. Перехід на нічний режим роботи поки що лише в планах.

Запитання просте: враховуючи те, що навіть в докороновірусний час на один п’ятиповерховий будинок у Черкасах знайшлося 7 осіб, які «специфічно зреагували» на неприємний запах, то скільком черкащанам в умовах коронавірусної істерії стане зле, коли вони на власні очі побачать цих от «вершників Апокаліпсіса» від Бортника? Адже працюють ці хлопці вдень. Коли вулицями й провулками блукають тисячі емоційно нестабільних пенсіонерів, а також вразливих до зовнішніх подразників та неочікуваних запахів людей.

Репутація в бізнесі – то половина успіху. Тому коли така стрьомна структура, що обклала Черкаси «великогабаритною» даниною та воює з блохами так завзято, що аж людям непереливки, бере на себе боротьбу з епідемією – губишся за кого переживати більше. Короновірусу на дезінфекцію від Бортника– начхати. Але щоб не лякати людей, краще проводити подібні акції вночі. Всі здоровішими будемо…

Денис Сирцов
17.03.2020 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter