Нам кудою?

- Нам КУДОЮ – через ворота чи СЮДОЮ?

Це не Вєрка Сердючка приколюється. Це сьогодні зранку мер Черкас Анатолій Бондаренко перевіряв ступінь готовності черкаських рятувальників до екстремальних ситуацій (відео – на сторінці Бондаренка на фб).
Нам кудою?

На обличчі Анатолія – благодушність задоволеного березневого кота, в житті якого останнім часом – суцільна «пруха». Нещодавно – черговий ґешефт. Брат Микола вигідно продав українському підприємцю вірменського походження Македону Рустамяну автомобіль Mercedes-Benz S500 за 1 млн. 340 тис. грн. Це в 9 (!!) разів вище тієї ціни, за якою в 2018 році це авто було придбано.

Вас це дивує? Звісно, ні! Для підрядника, який отримує з бюджету Черкас багатомільйонні суми на асфальтування доріг, купляти б/к машину мера міста за ціною полотен Рембрандта – природно.

Ще можна влаштувати розпродаж старих майок, штанів та капців маленького Толі з Лисянки. Подряпана та вицвіла футболка – 20 тис. грн., діряві капці – 50 тисяч, порвані штані – 110 тисяч…

Ніцше був правий на всі 100: в світі не існує моральних або не моральних явищ. Є лише моральне тлумачення явищ…

Морального ж осуду в середовищі міської ради, де глитаюють ботнари, нищики та коломоєці - зась чекати чогось схожого на осуд від зграї товаришів.

Анатолій збагачується у всіх на очах з гордістю павича, який вважає, що його вдача – то плата за божевільно гарний хвіст.

Нехай передивиться у вільну хвилинку серіал «Нарко» - про життя та смерть засновника медельїнського наркокартелю в Колумбії дона Пабло Ескобара. Той не знав куди гроші дівати від продажу наркоти. І сотні мільйонів баксів банально закопували в землю по всій Колумбії.
Нам кудою?

Щоправда, дону Пабло це нічим не допомогло. Його кінець – повчальний для кожного глитая.
І коли «пруха» закінчиться, в мерію влізе інший міцний господарник з новою голодною бригадою, Анатолій буде шукати бодай якогось співчуття в тих, хто поруч.
Але дарма шукатиме…

Юлій Бютов
17.02.2020 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter