Дораниприкладайко

ДораниприкладайкоАктивний депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін продовжує пошуки власної «фішки» напередодні чергових місцевих виборів. Провінція вже писала, як Тренкін погрався зі свідомістю виборців у мікрорайоні «Митниця».

Дивіться бо: дороги – ремонтуються, спортивні майданчики – зводяться, лампочки – вкручуються, а трава – зеленішає. «…Наш Юрій Васильович велику роль зіграв у тому, що наша «Митниця» стала такою, якою вона є!» - стверджували у відеоролику, поширеному на сайті міськради, жителі мікрорайону.

Щоправда, заслуги Тренкіна в тому – уявна. Гроші на вдосконалення інфраструктури – з бюджету. Депутат, звісно, вітав їх виділення. Але на цьому його участь у ремонтних роботах вичерпувалася. У відео депутат про власну роль у «великому покращенні Митниці» не говорив, але й приємні слова на свою адресу не заперечував (в даному випадку – вставив у відео).

Після цього команда депутата вирішила відкорегувати тренд, бо з другої половини січня сайт Черкаської міськради геть змінив форму подачі інформації про Юрія Васильовича.

Новина від 29 січня «… “батьківщинівець” прозвітував про свою роботу на окрузі у 2019 році та поділився планами на 2020 рік… Юрій Тренкін повідомив, що за рік взяв участь у 19 пленарних засіданнях міської ради, провів 18 засідань бюджетної комісії, провів 53 прийоми громадян і розглянув 1357 звернень громадян.

«У людей є надзвичайна потреба спілкуватися із владою, і робота депутата полягає в тому, щоб таке спілкування проводити», - заявляє депутат (матеріал від 29.01.20).

Уривок з сьогоднішнього репортажу: «…Юрій Тренкін розповідає, що щоденно проводить роботу на своєму окрузі і з жителями міста.

«До мене, як до депутата, постійно звертається багато людей. Вони розповідають про свої проблеми: особисті, родинні, господарські та громадські... Я завжди підтримував і буду відстоювати інтереси громади», - говорить депутат».

Отже, позиціонування «я вибиваю гроші для «Митниці» в силу його неспівпадіння з реальним життям здане в «багаж». Тепер на сайті міськради Тренкіна подають, як депутата – дораниприкладайка. Вислухає про особисті проблеми людини, і одразу морально підтримає. Дівчаткам-психологиням, що забили соцмережі розповідями про свої звитяги на ниві душевного цілительства в Черкасах, підріс гідний конкурент…

Цікаво запитати у упорядників сайту міськради Черкас: крім Тренкіна, в міській раді – ще 41 депутат. Чим вони взагалі займаються? Чи на фоні «кашпіровствуючого» Тренкіна – нічого цікавого?
Дораниприкладайко

Так само непогано було б проінформувати про хід розгляду в суді кримінальних справ про ухиляння від сплати податків в особливо великих розмірах, фігурантом якої є «цілитель» Тренкін. Якщо вже пишемо про багатогранну людину, то намагаємося показати складну постать в усій її повноті, без прикрих «кастрацій».

Так недовго дійти до роздачі «заряджених» фото Тренкіна: як лікувального засобу від усіх хвороб…
Дораниприкладайко

Денис Сирцов
05.02.2020 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter