Польоти уві сні та наяву з Тренкиним над "Митницею"

Польоти уві сні та наяву з Тренкиним над "Митницею"На офіційному сайті Черкаської міськради поширили відеоролик під умовною назвою – цвіте мікрорайон «Митниця» завдячуючи депутату міськради Юрію Тренкину (подивитися відео тут).

У ролику – краєвиди «Митниці», відзняті безпілотником. Троє людей на камеру розповідають про перетворення в мікрорайоні. Вони пов’язують їх з роботою Юрія Тренкина.

«На думку мешканців «Митниця – найкращий мікрорайон…В свій час ми зробили правильний вибір, обрали нашого депутата…Жалко, що він у нас тільки один…Але наш Юрій Васильович велику роль зіграв у тому, що наша «Митниця» стала такою, якою вона є…».

Це каже ось ця пані…
Польоти уві сні та наяву з Тренкиним над "Митницею"

А ось що каже інша: «У цьому році завдяки Тренкину Юрію Васильовичу був збудований новий спортивний майданчик, де діти можуть безпечно та безперешкодно займатися спортом…Облаштована набережна, де є велодоріжки, освітлення…Я говорю велике «дякую» нашому депутату за його піклування про нас…Він завжди тебе почує…І прийме твої і побажання, і скарги. Зробить все для того, щоб нам жилося краще…»
Польоти уві сні та наяву з Тренкиним над "Митницею"

Шкода, але слід засмутити цих симпатичних пані. Бо:

1) відремонтована вулиця Героїв Дніпра, яка з різних ракурсів демонструється в ролику, зроблена за кошти бюджету Черкас;

2) футбольне поле зі штучним покриттям біля ЗОШ №34 - зроблено коштом міської казни групою "Венето" (клятим Бродським, між іншим, - Пров.);

3) на вулиці Героїв Дніпра немає «велодоріжок», як вони чомусь вважають. Є ОДНА велодоріжка – теж за бюджетні гроші.

Тобто, ремонти й різні удосконалення проводяться завдяки усім жителям Черкас, а не Тренкину.

Щоправда, наприкінці на відео з’являється сам Юрій Васильович. З фактичною точки зору, до його слів неможливо причепитися. «…Спільними зусиллями» в мікрорайоні багато зроблено…Але багато ще попереду…»

Сам депутат – зразок конструктивізму. Його нахвалюють жителі «Митниці». З надуманих підстав. Така собі, типово черкаська маніпуляція,,,

Логічно, що в ролику на сайті міськради не йдеться про те, що прокуратура підозрює Тренкина у скоєнні правопорушень за ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем); ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів); ст. 366 (службове підроблення), ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Мало там чого навигадують ці безсовісні прокурори….

Сергій Цюрюпа
16.01.2020 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter