Піар метросексуала на розбитому склі чужого "Лексуса"

Сьогодні о 4-й ранку начальнику управління інспектування Черкаської міськради Станіславу Коломійцю пошкодили авто. Про це чиновник написав у ФБ.

- Мене розбудив телефонний дзвінок: “У Вас згоріла машина”. Спускаюсь – на місці вже зібрались небайдужі сусіди і поліція. Машина ціла, проте розбите лобове скло, пошкоджена обшивка, капот і праве крило. Пакет із запальною сумішшю кинули через розбиту лобовуху, лобова панель приладів трохи підгоріла, проте сильно вогонь не зайнявся. Ну що ж, цього разу обійдусь лише ремонтом”, – пише чиновник.
Піар метросексуала на розбитому склі чужого "Лексуса"

Однак заяву в поліцію Коломієць писати не став, бо «не хоче додавати правоохоронцям зайвого клопоту».


Останній момент в нічному інциденті насторожує.

Нагадаємо, що Станіслав Коломієць – екс-помічник нардепа Мосійчука з Радикальної партії.

Хто призабув, що таке нардеп Мосійчук – ось відео, що освіжить пам’ять.


Коломієць був не формальним помічником, а наближеною до радикала особою. Так під час замаху на Мосійчука біля телеканалу» «Еспресо» в Києві у жовтні 2017 року саме Коломієць був спікером події з боку постраждалого.

Враховуючи специфіку роботи з «рєшалою» Мосійчуком, не дивно, що в 2018 році Коломієць придбав два авто - BMW X5 і Тойота Кемрі.

Згідно поданої декларації у Коломійця на банківських рахунках 896 тис. гривень, 87 тис. доларів та 46 тис. євро. У дружини – 365 тис. грн.., 23 тис. доларів та 9 тис. євро.

Крім того, Коломієць є власником трьох золотих годинників – два Rolex та одного Zenith.

На початку жовтня 2019 року мер Черкас Бондаренко привіз Коломійця з Києва. Зробив своїм помічником. Вже за 10 днів Коломієць призначається начальником управління інспектування міськради.
Піар метросексуала на розбитому склі чужого "Лексуса"

І одразу береться за знесення незаконно встановлених в обласному центрі МАФів, розливайок та генделиків. При цьому, як пишуть в соцмережах місцеві підприємці, сумнівні малі архітектурні форми наближених до Бондаренка осіб залишаються неушкодженими.

Так от: в ранковому дописі про пошкоджене авто на ФБ Коломієць написав, що пов’язує інцидент зі своєю службовою діяльністю.

Чому службова особа, майно якого потрощили в результаті його службової активності, відмовляється писати заяву в поліцію? Що за машину потрощили зловмисники вночі? Адже постраждав «Лексус», а Коломійцю належать BMW X5 і Тойота Кемрі.

Оскільки сам Коломієць не вважає нічний інцидент гідним уваги поліції, то Провінція робить єдине в такій ситуації припущення: Анатолій Бондаренко на прохання когось в Києві (Мосійчук, Ляшко, Ахметов??) в експрес-темпі займається інформаційною розкруткою Коломійця, як мужнього «термінатора», непідкупного борця з черкаськими тіньовиками. Черкаси – трамплін для перспективного метросексуала.
Піар метросексуала на розбитому склі чужого "Лексуса"

Палити, шкодити й викрадати авто – відома черкаська піар-забава (чи не так, пани Бондаренко, Карась, Нищик?).

PS. Завершення ранкового допису на ФБ Станіслава Коломійця: «Дописую цей текст, поки п'ю каву і чекаю світанку над Дніпром. Життя прекрасне, попри всі дрібниці, поки в ньому є рідні та друзі, і улюблена робота…»

Добре, що за місяць власник трьох золотих годинників так полюбив зносити МАФи в Черкасах. Чийого «Лексусу» виявилося не шкода для піару?

Олександр Арабач
15.11.2019 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter