Бій з тінню

П’ятиповерховий житловий будинок на вулиці Пацаєва 7/1…Опалювальний сезон у Черкасах триває вже другий тиждень. Але тут тепла немає. І таких будинків в місті – 27-м.
Бій з тінню

Працівники «Черкаситеплокомуненерго» приїжджають на Пацаєва регулярно. Риють ями в різних місцях, шукаючи пориви теплоносія. Але марно. Пориви все не знаходяться. Ями закопують. І наступного дня начинають рити в іншому місці. Шукають навпомацки. Колись мають знайти…
Бій з тінню

Тим часом у міськраді – нарада за нарадою. Учора прес-служба установи повідомила останні гарячі новини з комунального фронту.

-Стан теплових мереж у місті на сьогодні дійсно складний. Нині маємо 4 пориви. Над їхньою ліквідацією без вихідних у постійному режимі працює шість бригад.

Сьогодні-завтра плануємо їх ліквідувати. Ще пару днів потрібно для усунення несправностей на мережах водопостачання. Проте хочу наголосити, що більшості теплових мереж у місті понад 35 років. Якщо ми найближчим часом не почнемо їх замінювати, матимемо реальну проблему, - повідомив директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.

У свою чергу, Анатолій Бондаренко ситуацією з теплопостачанням «вкрай незадоволений».
Бій з тінню

- Складається враження, що мені як міському голові доведеться скоро очолити боротьбу жителів міста за тепло у їхніх домівках. Мені набридло слухати і читати про те, що люди мерзнуть. Тому прошу всіх відповідальних об’єднати зусилля і до кінця тижня подати тепло у всі будинки. Я розумію, що стан мереж незадовільний, розумію, що спрогнозувати пориви неможливо, але всі строки вже вичерпано…

Запитання: з ким зібрався боротися мер Черкас?

Якщо подивитися на розпорядження про розподіл обов’язків між керівництвом міськради Черкас, то під прізвищем «Бондаренко» можна прочитати: … 2. Спрямовує та контролює роботу:

- комунального підприємства теплових мереж "Черкаситеплокомуненерго" Черкаської міської ради"…


Підписав розпорядження…Анатолій Бондаренко. Хто збирається очолити боротьбу жителів міста проти холодних осель? Теж Бондаренко…

Хто переможе в запеклій боротьбі Бондаренка з власною тінню?
Бій з тінню

Поки що перемагає травневе тепло, яке, заблукавши, подарувало листопаду в Україні на цілий тиждень +18-ть…

Сергій Цюрюпа
05.11.2019 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter