Дембельский альбом Ткаченка для "колумба" Шевченка

Ігор Шевченко торує власний губернаторський шлях на Черкащині. Проте ознаки того, що останні роки він співав канцони десь на узбережжі Лігурійського моря і споглядав за подіями на батьківщині з тіні олів та фініків , вперто даються втямки. Доходить до кумедного, коли Шевченко удає з себе Колумба, в той час як Америку вже давно відкрито…

Наприкінці минулого тижня голова Черкаської ОДА відвідав київський UNIT.City. Про що й написав на ФБ-сторінці.

«Уперше побував у столичному UNIT.City. Про життя "міста майбутнього" розповів засновник Василь Хмельницький. Резиденти парку — ІТ-компанії, стартапи, інкубатори, акселератори. Тут працюють над низкою освітніх проектів у сферах ІТ-технологій.
Дембельский альбом Ткаченка для "колумба" Шевченка

Чи реально створити такий інноваційний простір на Черкащині? Звичайно, говорити про такі масштаби зарано. Але переконані з Viktor Yevpak, що перспектива є.
З'ясували для себе "домашнє завдання"- детально прорахуємо можливості створення подібного центру і в Черкасах…»

Ухил до інноваційних та прогресивних ідей Шевченка можна тільки вітати. Однак керівник Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Карманнік та юркий Віктор Євпак забули розповісти черкаському губернатору, що він – не «Колумб».

Бо (ви будете сміятися) ще в березні 2018 року тодішній губернатор Юрій Ткаченко висловив ідею…створення в Черкасах сучасного центру розвитку підприємництва.

У березні 2018 року офіційний сайт Черкаської ОДА писав про це так:

«…Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, перебуваючи в UNIT.City, що в Києві, разом із представниками депкорпусу обласної ради вивчав досвід створення інноваційного парку.
Дембельский альбом Ткаченка для "колумба" Шевченка

– Із командою Василя Хмельницького ми плідно співпрацюємо, – зауважив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Уже маємо кілька спільно реалізованих проектів… Вважаю, що завдання влади – створення умов для розвитку підприємництва. У цьому сенсі досвід UNIT.City, який ми сьогодні вивчаємо, дуже цінний...»


І далі з архіву 2018 року:

«– Під час ознайомлення із UNIT.City виникла ідея створити в Черкасах інноваційний простір для підприємництва, – розповів очільник області Юрій Ткаченко. – Василь Хмельницький із командою готові нам у цьому допомогти, маючи колосальний досвід. Тепер ми напрацюємо дорожню карту, починаючи із пропозицій можливого розташування тощо. Мені приємно, що представники депкорпусу таку ідею теж підтримують…»

Номенклатурний анекдот по-черкаськи удався на славу! У березні 2018 року Ткаченко почав напрацьовувати «дорожню карту» створення інноваційного простору для підприємництва в Черкасах. А в жовтні 2019-го Ігор Шевченко після відвідин того ж –таки UNIT.City оголосив про початок «детального прорахунку можливості створення подібного центру в Черкасах».

А може просто зателефонувати Ткаченку? Чи не завалялась в його «дембельському альбомі» дорожня карта, яку зараз по другому колу зібралися розробляти Шевченко, Карманнік і Євпак?
Дембельский альбом Ткаченка для "колумба" Шевченка

Чудова країна – Україна. Тільки щедра земля може дозволити своїм губернаторам робити одне й те саме, удаючи з себе інноваційно просунутих цабе. Хоча насправді вони, що ті руді білочки, клацають горішки та бігають по колу…
Дембельский альбом Ткаченка для "колумба" Шевченка


Геннадій Саприкін
22.10.2019 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter