Вічний кайф від бульвару Шевченка

У листопаді 2015 року напередодні місцевих виборів на тоді ще ОДТРК «Рось» проходили теледебати між Сергієм Одаричем та Анатолієм Бондаренко. Тоді вони вийшли в другий тур виборів мера міста.
Вічний кайф від бульвару Шевченка

Чинний на той момент мер Одарич (з точки зору сьогоднішнього дня) був чимось схожий на Порошенка. 8 років «мерства» вкрили високе чоло Сергія Олеговича бронзою. Майже все, що він говорив тоді, було логічним і правильним. Але більшість черкащан від нього банально втомилася. І свої надії пов’язували з не таким розумним, не зовсім вихованим керівником обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолієм Бондаренко. Такий собі предтеча Зеленського, бо він так само «брав» бажанням, здоровим (хоч іноді і нездоровим) нахабством та…щедрими обіцянками.

На одну з обіцянок Анатолія Бондаренка телеглядачі звернули особливу увагу. «Щоб відремонтувати бульвар Шевченка в Черкасах мені вистачить й одного року…»

Одарич подивився на нього приблизно так саме, як Порошенко на Зеленського, почувши слова: «Я – ваш вирок…»

…Минуло три з половиною роки. І от сьогодні офіційний сайт міської ради Черкас поширив новину про те, як мер Черкас Анатолій Бондаренко, зустрівшись з директором департаменту архітектури та містобудування Артуром Савіним, доручив …пришвидшити роботи на бульварі Шевченка.
Вічний кайф від бульвару Шевченка

– Ми повинні докласти максимальних зусиль, аби вже цього року завершити реконструкцію бульвару, - цитує очільника міста прес-служба.

Диявол, як завжди, в дрібницях. По-перше, мер доручає пришвидшити ремонт бульвару, який вже два з половиною роки як має бути відремонтованим. По-друге, доручає Артуру Савіну, людині, дивлячись на яку, у всіх суддів, прокурорів, поліцейських та есбеушників починається посилене слюновиділення. Це той самий Савін, якого СБУ та Генпрокуратура затримала, коли він «брав на лапу» від підприємця 105 тис. грн.. Скількох прокурорів та суддів він зробив щасливими, перш ніж знову стати порядним чиновником? Навіть рахувати страшно.

От і маємо таку картину: супер-відповідальний мер Бондаренко доручає жодного разу не хабарнику Савіну прискорити ремонт бульвару, ремонт якого давно має бути завершеним.

А беручи до уваги якість бруківки (на цю тему не писав хіба що лінивий), яку стелять на міські шляхи, після завершення ремонту (через рік, два, три?) можна починати говорити про те, що бульвар Шевченка знов потребує ремонту…
Вічний кайф від бульвару Шевченка

Хтось здивується, якщо інформацію про це жителям Черкас повідомить людина з бездоганно чесними очима – Артур Савін. І прийме до відома дане повідомлення людина з підвищеним ступенем відповідальності – мер Черкас Анатолій Бондаренко…

Безкінечний ремонт бульвару Шевченка - то вічний кайф для двох чесних і відповідальних партнерів...

Юлій Бютов
25.04.2019 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter