Зе-Черкащина в очікуванні Зе-президента!

Свіжа соціологія щодо ймовірного результату 2-го туру виборів Президента України зайвий раз нагадує про те, що Черкащині, як і решті регіонів України, треба терміново шукати людей, які стануть ядром команди нового Президента.

Провінція вважає, що гуртуватися ці люди мають навколо чинного голови ОДА Олександра Вельбівця. Це – справжня Зе-людина, яка, як ніхто, готова до роботи в нових умовах.

Читаємо сьогоднішню офіційну інформацію з ОДА ««Спорт на Черкащині ровивається (саме так, роВИвається, і не інакше, - Пров.) і не стоїть на місці», – Олександр Вельбівець.
Зе-Черкащина в очікуванні Зе-президента!

«…У своєму виступі Олександр Вельбівець рішуче підкреслив, що не варто зупинятися на досягнутому, і обласному спорту ще є куди рости. Також він зазначив, що Черкаська область з розвитком децентралізації має безліч можливостей для розширення та удосконалення спортивного сектору в об’єднаних територіальних громадах.

«Головне це бажання спортивних федерацій та керівників ОТГ співпрацювати в цьому напрямку», – підкреслив Вельбівець (виділено нами, - Пров).
Зе-Черкащина в очікуванні Зе-президента!

Цей репортаж – Біблія для майбутніх Зе-керівників Зе-України. З такою шпаргалкою можна прийти в департамент економіки чи в управління АПК, в департамент охорони здоров’я чи оргвідділ…Куди завгодно можна прийти. І почати керувати процесами. Слід лише:

1) Рішуче підкреслити!

2) Багатозначно натякнути, що всім присутнім ще є куди рости. При цьому «куди саме» - не говорити. Так, ніби – я знаю, а ви – здогадуйтесь…

3) Придумати нове словосполучення, яке нічого не означає, але звучить глибокодумно. От, наприклад, що таке «розвиток децентралізації»? Хтось знає? І Вельбівець теж не знає, бо це – нісенітниця. Але нісенітниця, яка надзвичайно тонізує й мобілізує!

4) Закликати присутніх «співпрацювати в цьому напрямку», ніби до цього всі займалися невідомо чим.

Майбутньому Президенту Зеленському, якого команда ховає від світу, щоб не ляпнув чогось не за текстом та не обвалив рейтинг, такі люди, як Олександр Іванович, дуже потрібні. Може керувати чим завгодно і де завгодно. При цьому – не приходячи до тями.

Черкаська область в цілому ледь не найкраще з усіх готова до президента Зе. Куди не подивись – всюди Зе-люди. Які, як і майбутній голова держави, - ні в зуб копитом…

Значна частина міськради Черкас – готові члени Зе-команди. Бонд, Ботн, Ворон – усі керівники широкого профілю й готові «співпрацювати в цьому напрямку» в рамках «розвитку децентралізації».
Зе-Черкащина в очікуванні Зе-президента!

Зе-Черкащина в очікуванні Зе-Президента, блін(((

Денис Сирцов
11.04.2019 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter