Задовбала нудьга? УСБУ в Черкаській області їде до вас!

Задовбала нудьга? УСБУ в Черкаській області їде до вас! Працівники УСБУ в Черкаській області – люди енергійні й самобутні. Крім боротьби з дитячими письменниками, які сіють міжконфесійну ворожнечу в Україні, друкуючи матеріали на російських клерикальних ресурсах, які в Україні читає від сили 2-3 працівники черкаського ж УСБУ, вони іноді розважаються на території обласного центру.

Так, у середу, 20 березня близько 12 години на території Черкаського державного заводу хімічних реактивів працівники помітили двох людей, які потрапили на територію через паркан.

Час зараз непевний. Охорона на підприємстві така, що вважайте – немає охорони. Тому за двома візитерами люди дивилися здалеку, не наближаючись.
Загальна територія Черкаського заводу хімічних реактивів становить близько 27 гектарів землі. На даний час на території потужного в радянські часи підприємства працює лише один невеликий цех. Решта виробничих площ перебуває у незадовільному стані – все розкурочено, пограбовано…

…так от. Двоє чоловіків кілька хвилин крутилися навколо біля пустих старих 400-кубових паливних ємностей. Ці ємності вже давно вкриті іржею та не використовуються.

Коли чоловіки зникли, то кілька працівників про всяк випадок підійшли перевірити – чи все там гаразд. І в одній з ємностей в точці зливу виявили ось цю «закладку».
Задовбала нудьга? УСБУ в Черкаській області їде до вас!

На коробці написано:

«Вибуховий пристрій (проводиться навчання УСБУ в Черкаській області)

Особі, яка виявила даний «вибуховий пристрій», необхідно негайно повідомити відповідальному за безпеку підприємства «Черкаський державний завод хімічних реактивів».

Відповідальному за безпеку об’єкту рекомендується діяти згідно відомчих інструкцій на випадок виявлення підозрілих предметів.

Телефон чергового УСБУ в Черкаській області – 37 92 44»


«Вибуховий пристрій» виявили близько 14.30. Одразу доповіли виконуючому обов’язки директора підприємства, заступникові директора.

Потім - зателефонували за номером чергового УСБУ. А той …взагалі не розуміє про що йдеться.

Йому з підприємства кажуть: «Ваші працівники закладку зробили…»

Відповідь чергового УСБУ: «Дійте згідно інструкції…».

А згідно якої інструкції? Ви ж, СБУ, написали на закладці, що це навчання, і вона – ваша…

На такий випадок завжди дії одні: близько не підходити, огородити територію та набрати рятувальників і поліцію.

Охорона підприємства кілька разів телефонувала в Нацполіцію. Повідомили, що виявили на території «вибуховий пристрій» від УСБУ. Телефонували кілька разів, але Нацполіція…не схотіла їхати.

Знову дзвінок на пряму лінію УСБУ. Шановні, ви визначіться – ви будете забирати свою закладку чи ні?

В УСБУ відповідають: ми…завтра заберемо.

Добре, кажуть на підприємстві, тоді ми зараз набираємо ваше керівництво в Києві, на Володимирській, 33, і запитаємо в них: чи відомо їм, як «розважаються» їхні працівники на території державного підприємства в Черкасах?

Подіяло! В УСБУ кажуть: ми зараз приїдемо…

У результаті працівники черкаського УСБУ прибула на територіє Черкаського Хімреактиву близько 18.00 та забрали свою «закладку». Ніяких пояснень від них охорона підприємства не отримала.

Приїхав та забрав «вибуховий пристрій» Сергій Д-ч П-к (повні дані редакція має, - Пров.)

Про те, що УСБУ в Черкаській області проводить в обласному центрі антитерористичні навчання, в ЗМІ не повідомлялося.

Упродовж останніх трьох років за підприємство триває боротьба. За неофіційною інформацією, око на Хімреатив поклало оточення одного з екс-губернаторів Черкащини та його бізнес-партнери, вихідці однієї сонячної кавказької республіки. Кілька років триває судова тяганина…А ФДМУ ніяк не може організувати продаж підприємства.

ДП «Хімреакти́в» — державне підприємство хімічної промисловості, розташоване в місті Черкаси.

Від початку свого існування завод мав стратегічне значення і був частиною військово-промислового комплексу. З кінця 1990-их років підприємство знаходиться на межі закриття.
Задовбала нудьга? УСБУ в Черкаській області їде до вас!

Може в УСБУ в Черкаській області пояснять, звідки у них взявся осередок КВК, який очолює Сергій П-к, і в чому сенс розкидання по місту «вибухових пристроїв», забирати які не бажає ані Нацполіція, ані СБУ?

Сергій Цюрюпа
22.03.2019 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter