Янгол-охоронець

Багато хто вірить в янголів-охоронців. Вони стежать за людьми, убезпечуючи їх від нещасть і потрясінь. Реалісти ж знають про існування інших янголів, цілком земних, які ретельно відстежують кожен крок «свого підопічного», і не дають йому стати рабом спокуси, гріха та решти приємних зловживань.

Таким земним «янголом» для екс-заступника голови Черкаської ОДА Ярослава Березаня є громадський активіст Вадим Баранцов.
Янгол-охоронець
Ярослав Березань

Вадим Баранцов – співзасновник ГО «Екологічна чиста країна», має партнерські стосунки з мером Бондаренком, 2015 року балотувався до міськради від «Батьківщини».

Між Березанем та Баранцовим існує тривалий багатосерійний побутовий конфлікт, доля якого вирішується в суді. Тому їхні стосунки – високі, дуже високі…

Так, сьогодні на ФБ-сторінці громадський активіст розмістив пост про «оленя» Березаня. Екс-чиновник поставив своє авто у дворі будинку не на паркувальне місце, а на квітник.
Янгол-охоронець

- Поліція викликана мешканцями будинку, - підсумував активіст.

Проте, як з’ясувалося, машина Березаня стояла на асфальті, а не на квітнику. Екс-чиновник почекав наряд патрульної поліції. Той виписувати протокол не став через відсутність приводу для реагування…

Дехто може подумати, що активісту й соратнику Бондаренка ненависть до візаві затьмарила розум? Проте Провінція (яка легковажно потрапила на «гачок» і поставила новину про лже-«оленя» Б.) впевнена, що Баранцовим керує …нестримний потяг до перфекціонізму.
Янгол-охоронець
Вадим Баранцов активно коментує події на місцевому телебаченні

Хтось намагається змінити світ, невпинно самовдосконалюючись. Хтось – прагне зробити досконалим «ворога». Адже якщо твій ворог – ідеальний, то перемога над ним засвідчить, що ти – крутіше.

Тому Березань немає жодного шансу на те, щоб кинути папірець повз смітник, проїхати через пішохідний перехід на червоне світло, напитися в ресторані та чіплятися до офіціанта, переплутавши його з офіціанткою…

Бо неподалік вартує активіст Баранцов, фантазія здатна асфальт перетворити на квітник. У такому щоденному стресі Березань точно колись увімкне «режим Бога». І пляшку за це він має виставити саме Баранцову…

Кіндрат Булавін
01.02.2019 19:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter