Операція "майданчик"

Наскільки часто люди, які пошили місто в дурні, фотографуються на місці подвигу і розповсюджують інформацію про свою звитягу в соцмережах? Одразу й пригадати важко. Але лідери черкаського осередку «Свободи» завжди ставили перед собою амбітні цілі…

12 вересня в черкаському парку «Сосновий бір» відкрили новий оглядовий майданчик. Два місяці над втіленням геніальної ідеї в життя працювало ПП «БК Мастер Строй».
Операція "майданчик"

Кошторис робіт – 1 млн. 400 тис. грн. Гроші на нього були спрямовані у формі субвенції з бюджету Черкаської області. Автор ідеї – депутат Черкаської облради, заступник мера Черкас Юрій Ботнар.

Провінція опитала двох черкаських виконробів, чий хліб – щоденне затвердження кошторисів, зустрічі з авторами проектів, лайка з ледащими працівниками, «стрєлки» з замовниками, які винні гроші за зроблене.

Їхній спільний варіант кошторису – нижче:

1) ескізний проект – його виготовлення – 5 євро за квадратний метр. У цілому – 1 500 євро (близько 50 тис. грн.). ;
2) роботи з демонтажу старого майданчику та вивезення будівельного сміття - 40 тис. грн..
3) металеві стовпи - 12 штук. З оцинковкою, фарбуванням, доставкою та монтажем (закопуванням їх у землю)– близько 100 тис. грн.;
4) металеві накриття у вигляді вітрил – 4 штуки. Візерунки зроблені лазером. Виконроби оцінюють роботи приблизно в 5 600 грн. за квадратний метр. З монтажем за все – близько 100 тис. грн..
Операція "майданчик"

5) тротуарна плитка (придбання, доставка, робота) – приблизно 150 тис. грн..
6) система нічного підсвічування – до 50 тис. грн.
7) нова огорожа та дві лавки – до 100 тис. грн..

Загалом виходить 590 000. Нехай 600-т. Цікаво, який наступний куточок парку і за скільки мільйонів приведуть до ладу талановиті працівники ПП «БК Мастер Строй»?

Обидва фахівці сказали, що обрахували – по максимуму. Коли б цей майданчик було доручено їм – зробили б на третину дешевше.

Не зайве буде додати, що ніяких обговорень проекту оглядового майданчику в «Сосновому бору» з громадськістю, конкурсу проектів не проводилося.
Операція "майданчик"

Помилувавшись після Барселони чудовими дніпровськими краєвидами, Юркові час готувати валізи у Таіланд…

Одаричу, Радуцькому ets. підросла гідна зміна…

Фаріон Тягнибоків
13.09.2018 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter