Берегові схили Дніпра - Свободі!

І знову доводиться писати про заступника мера Черкас Юрка Ботнара, який 2 тижні тому «дав епістолярного жару», переписуючись на ФБ з директором фінансового Департаменту Черкаської міськради Наталією Джуган.

На сайті міської ради знайшли проект рішення Черкаської міськради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою на земельну ділянку на вулиці Ціолковського батькові Юрія Ботнара – Андрію Федоровичу.
Берегові схили Дніпра - Свободі!
Андрій Ботнар (фото "Інфоміст")

Житель Одеської області Андрій Ботнар (учасник АТО та керівник Ананьївської районної організації ВО «Свобода» пред’явив посвідчення на пільги, встановлені для ветеранів війни) бажає отримати від міста Черкаси у власність 742 квадратних метри землі для «будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд».

Як зазначається в проекті, на дану ділянку існують обмеження. Зокрема, вона потрапляє в межі заповідної території «Черкаські берегові схили». Також частина земельної ділянки перебуває в зоні діючих інженерних мереж, і на ній передбачено висадити зелені насадження загального користування.

Підготовча робота по даному рішенню розпочалася навесні 2018 року. А зареєстрована на сайті Черкаської міськради 15 червня 2018 року (нагадаємо, що останнє засідання сесії міськради відбулося 9 червня).

Якби атовець Андрій Ботнар зайнявся будівництвом на Одещині, де на даний час проживає, це нікого б не здивувало. Має право, як учасник бойових дій та військовослужбовець.

Проте він звертається за виділенням землі у Черкаси, де конфлікти між учасниками АТО та місцевим Держгеокадастром з приводу виділення землі учасникам бойових дій – системне явище. І де з 8 лютого 2018 року заступником мера обласного центру є його син.

Було б дивно, якби 742 квадратні метри під забудову просив Ботнар-молодший. У березні 2018 року він нарешті став мужчиною і отримав першу в житті зарплату(«заступник міського голови Черкас» це перший запис в його трудовій книжці).

А так - доведи, що батько – фіговий листочок для того, що наколядувала його дитина в обласній та міській раді?

Так співпало, що справа про майбутню забудову Ботнарів оприлюднилась майже одночасно з останнім відеорозслідуванням російського опозиціонера Олексія Навального(дивитися тут).

Навальний розповів про талановиту 82-річну бізнесвумен - маму голови Держдуми Росії В’ячеслава Володіна. Та має у власності квартиру в 400 квадратних метрів та регулярно засновує нові кампанії.

Ну, батьки – це святе…

Між іншим Ботнара-молодшого новина про розкриття спецоперації «Свободі - берегові схили Дніпра» застала …на відпочинку в Барселоні.
Берегові схили Дніпра - Свободі!
Ботнар-молодший і Барселона (фото з ФБ)

З якого пересердя залетів туди Юрко? За нормами Трудового кодексу відпустку в Україні держслужбовцям надають після того, як вони пропрацювали на посаді повний рік, а не 5 місяців…

Ну – то таке. Адже поки що життя вдалося, а залишається тільки підспівувати Фредді Мерк’юрі…
Берегові схили Дніпра - Свободі!


Олег Фаріонов
23.08.2018 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter