Колобок

Щуку на прізвище «Карась» вдруге кинуто в мутний вир «Черкаситеплокомуненерго». Розпорядження мера Черкас Бондаренка про призначення депутата міськради Черкас Павла Карася директором комунального підприємства набуло чинності 18 червня.
Колобок

Людина з добре підвішеним язиком і улюбленою фразою «давай щось спробуємо «намутить», ймовірно, - найталановитіший з численних пройдисвітів Черкас за останні два десятиліття.
Колобок

Хірург за фахом, Паша кваліфіковано удає себе за спеціаліста на будь-якій ділянці, куди його закидала приязна до нього доля. Залишаючись при цьому звичайнісіньким «поверхамхапайком».

Як це не дивно, але Карась мав прихильність майже від усіх людей, що впливали на розподіл бюджетних потоків у Черкасах за останні 15 років.

Паша був одним з найближчих соратників Анатолія Волошина (мер Черкас 2002-2006 роки), працюючи при ньому «консультантом з питань місцевого самоврядування.

Після обрання мером Сергія Одарича в 2006 році, кмітливий Карась припав до душі Великому комбінатору. На цілих 4 роки – з 2006-го по 2010-й – Одарич довірив йому контроль над «першою годувальницею» - посаду голови Єдиного тендерного комітету.

Ще рік хірург Карась був «не першим, але й не другим» комунальником міста, працюючи директором КП «Черкаситеплокомуненерго». Потім – заступником Одарича.

За часів «антинародного» режиму Януковича докладав величезних зусиль, щоб переконати Тулуба зробити його керівником Головного управління інвестицій та розвитку підприємництва в ОДА.

Був соратником в.о. мера Віктора Білоусова. І – радником Анатолія Бондаренка.

Паша – хоч і талановитий, але типовий представник черкаського «бомонду». Стиль работи – наїзд – істерика…

Замість переконань у подібних «бомондюків» - доцільність. Сьогодні служу одному, завтра його нищу. Такий собі Колобок.

Сьогодні я соратник та довірена особа Одарича. Завтра – дошкульний критик. Сьогодні разом з Радуцьким «стрижу лохів», завтра – кричу, що Радуцький – представник криміналу й отримую, як належне, ляпаса по аскетичній фізії…

Намагаюся сподобатися Тулубу, і – у перших рядах тих, хто спровокував штурм Черкаської ОДА в січні 2014 року.

-Павло Карась. Став радником на громадських засадах. Три роки тому радив Тулубу, потім комуністу Білоусову, тепер радить Бондаренко. Просто сюр! – спересердя написав депутат Черкаської міськради Олександр Згіблов в жовтні 2017 року. Після того, як Карась зумів сподобатися вже й Бондаренку.

Що не кажи, а комплімент. Хоч і крізь зуби.

Перед мером Черкас вже який місяць поспіль стоїть важке завдання – своя більшість у міській раді. І відправити депутата Карася керувати таким «соковитим» КП – гарантувати собі його лояльність під час будь-яких заворушень у сесійній залі. А то знову закотиться кудись…
Колобок

Кіндрат Булавін
20.06.2018 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter