Анатолій Бондаренко: рецепти комунального "успіху"

Анатолій Бондаренко: рецепти комунального "успіху"Мерові Черкас Анатолію Бондаренку добре вдаються дві речі. Створювати проблеми там, де їх могло б не бути. І щиро цьому обурюватися.

У результаті від співчуття до нього шкварчать душі співчутливих городян. Які паралельно проклинають владу за неприбрані від снігу дороги й тротуари і невивезене сміття.

Хоча для того, щоб сказати – хто винен в комунальному колапсі – Анатолію Васильовичу достатньо подивитися у дзеркало…

Останніми днями в Черкасах перестали вивозити сміття. Це – зона відповідальності КП «Черкаська служба чистоти». Сьогодні новий керівник підприємства, 30-річна Віра Іщенко, повідомила, що із наявних семи машин для вивозу сміття працювала лише одна. Решта - на ремонті.
Анатолій Бондаренко: рецепти комунального "успіху"

Офіційна позиція є такою: «Ситуація ускладнена відсутністю у власності КП "ЧСЧ" необхідної техніки в кількості, що дозволила б забезпечити якісне очищення міста від побутових відходів власними силами».

Два снігопади – в січні та лютому-березні 2018 року – показали, що інший фаворит Бондаренка – КП «ЧЕЛУАШ» - не в змозі організувати та забезпечити прибирання міста. Причина та ж сама. Директор ЧЕЛУАШ Олексій Мельник зізнався, що у підприємства не вистачає техніки для прибирання міста від снігу.
Анатолій Бондаренко: рецепти комунального "успіху"

У підсумку – місто непрохідне й непроїзне від снігу. І - по вуха в смітті, яке немає чим вивозити.

Такого приголомшливого результату Бондаренко досяг за допомогою трьох дій.

Дія перша

Зробив неефективні комунальні підприємства монополістами. ЧЕЛУАШ одноосібно розчищає від снігу вулиці й тротуари (ну, умовно розчищає). ЧСЧ – вивозить сміття. В умовах ринку, коли кожна галузь витягується за рахунок створення конкурентного середовища, мер Черкас створив штучний дефіцит пропозицій там, де його не має бути.

Дія друга

Кадрова політика мера Черкас щодо керівників комунальних підприємств – це пісня. Вірніше, піснь пісней…

Директором ЧЕЛУАШу працює однопартієць Бондаренка Олексій Мельник. Свій унікальний досвід міцного господарника й керівника він набув…проводячи весілля й застілля на «Селені» в ролі запального тамади.

Директором КП «Черкаські ринки» (Провінція про це писала) працює вчорашній кальянщик з «Гаражу» 26-річний Тарас Кибало.

Керувати «Черкаською службою чистоти» днями призначено юристконсульта з Chemical Elements Віру Іщенко.

Вона – молода й вродлива. Поки що це – все…

Дія 3 (найголовніша)

Фінансові потоки з бюджету Черкас зосереджено на КП – монополістах. Якими керують «досвідчені» тамада, кальянщик та гарнюня- юристконсульт. Які скиглять, що техніки їм не вистачає (отже, треба виділяти бюджетні гроші на її придбання).

Результат такої політики – перед очима. Є підстави вважати, що ці дії – свідомі. І зиск (фінансовий) має той, хто є автором цього винаходу.

У програші – решта лохів.
Анатолій Бондаренко: рецепти комунального "успіху"

Кіндрат Булавін
05.03.2018 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter