Лоу-кік від парфумера-кікбоксера

Жив собі в Черкасах на Зеленій спортивний парубок Максим Шадловський. У 2015 році рекламні листівки про унікального й небайдужого хлопця кілька місяців гуляли по мікрорайону.

Партія вільних демократів, яку очолював тодішній мер Черкас Сергій Одарич, переконувала черкащан проголосувати за Шадловського, бо він: спортсмен (займається кікбоксінгом), дипломований спеціаліст (закінчив факультет фізичного виховання Черкаського національного університету), людина з активною громадянською позицією, як брала участь у Революції Гідності в 2013-2014 роках, щиросердно займається благоустроєм території навколо житлового будинку, в якому проживає, виховує двох доньок.
Лоу-кік від парфумера-кікбоксера

У результаті – переконали. Восени 2015 року 26-річний молодий чоловік став депутатом Черкаської міськради від ПВД.

Щоправда менше через півтора року політичний роман Шадловського з ПВД закінчився. Під час брифінгу в серпні 2017 року Шадловський заявив, що фракція Партії вільних демократів у міській раді - це велике приватне підприємство і керується власником з Києва.

- Партія вільних демократів - це стовідсотково бізнесовий проект Михайла Бродського, який є її власником і завдяки цьому проекту він вирішує власні питання, - заявив Максим.

Сергій Одарич, напевне, мав підстави вважати, що причиною «прозріння» Шадловського стала непринципова позиція відносно забудови черкаської «Митниці».

- Прощавайте, Максим Шадловський і Олексій Романов. Баню вас і тут, і у житті.”, – написав Сергій Одарич на ФБ після брифінгу Шадловського.

Як у таких випадках нерідко буває, «прозріння» Шадловського не пройшло непоміченим для опонентів. Невдовзі Максим Шадловський призначається мером Бондаренко заступником директора департаменту освіти Черкаської міськради.

ЗМІ, які належать ПВД, активно розкручують інформацію про те, що "з 1 листопада 2017 року заступник директора департаменту освіти, він же депутат Черкаської міської ради Максим Шадловський, отримав: заробітну плату за листопад 2017 року – 27000 грн; заробітну плату за грудень 2017 року – 23936 грн; матеріальної допомоги – 23000 грн. Разом - 73 936 гривень",

На мальовничій Буковині не забуває про «зрадника» і керуючий партнер Буковинської фабрики гнуто-клеєних деталей Сергій Одарич. Нещодавно, критично аналізуючи роботу штабу з подолання стихійного лиха в Черкасах, Сергій Олегович зазначив: «…Дивлюся на вчорашню фотку із засідання оперативного штабу при міському голові. Не бачу там ні Шкарабури, ні Івінської. Натомість є радник мера пан Шадловський – суперпрофесіонал лише в одному питанні (це не іронія, я це точно знаю) – у торгівлі косметикою…».

Обмовимся одразу: призначення випускника факультету фізвиховання ЧНУ, який жодного дня не працював у школі, заступником директора Департаменту освіти – це «ла-ла-ла-ла…».
Лоу-кік від парфумера-кікбоксера

Однак є привід спитати в Одарича: Сергію Олеговичу, яка природна стихія змусила Вас і вашу принципову партію запропонувати черкащанам в 2015-му проголосувати за «майбутню політичну еліту міста, активіста майдану, спортсмена й зразкового сім’янина», який в 2018-му "перетворився" в «суперпрофесіонала в одному питанні – в торгівлі косметикою»?

Хто забрехався, як це часто траплялося й раніше, і має власноруч дати собі ременем по тому місцю, звідки ноги ростуть?
Лоу-кік від парфумера-кікбоксера

ПиСи: А перспективи освіти Черкас, якою керує перспективний кікбоксер-косметолог , звісно, захмарні…

Геннадій Саприкін
26.01.2018 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter