Приборкання норовливого

Вже другий тиждень Провінція розчулено спостерігає за весняними метаморфозами лідера черкаської “Свободи” Юрія Ботнара. Він, як відомо, за словом у кишеню не лізе, бо одразу б'є в пику. Одначе останніми днями став неначе хмаринка в джинсиках.

Минулого тижня безробітний депутат Черкаської облради Ботнар супроводжував мера Черкас Анатолія Бондаренка на церемонії відкриття оновленого футбольного майданчика в 17-й школі.
Приборкання норовливого

А учора свободівець знову склав компанію Бондаренку під час відкриття міні-копій Палацу одруження й музею “Кобзаря”. Дивина та й годі: перебуваючи поруч з мером Черкас, несамовитий Ботнар схожий на чемного джентельмена.

Ось як кілька годин тому Юрій Андрійович написав про свої мандри з Анатолієм Васильовичем у центрі міста.

“Ці об'єкти відтепер стануть не лише певною родзинкою громадського простору Черкас, не лише нестимуть просвітницьку місію, а й мають соціальне навантаження, адже тепер люди з вадами зору також зможуть насолодитися красою міської архітектури на дотик. Мине зовсім мало часу і весь центр Черкас буде наповнено такими змістовими та водночас інформативними родзинками, що формують культурне обличчя міста. Перлина над Дніпром тепер матиме і українське традиційне і прогресивне середмістя...”
Приборкання норовливого

Ущипніть, але доводиться вірити. Просто на наших очах політичний розбишака висловлюється “високим штилем” й широко посміхається. Коли уста Юрія Андрійовича говорять про “просвітницьку місію” та “інформативні родзинки” - всі лебєдцови Черкас можуть полегшено зітхнути...Бити їх сьогодні не будуть.

Слід віддати належне: політичне наставництво Анатолія Бондаренка дає дивовижні результати. Мер Черкас вбиває двох зайців одразу: по-перше, публічно демонструє винятковий ступінь впливу на лідера місцевих “буйних”; по-друге, непрямо натякає на те, хто носить з собою пульт керування кулаками Юрія Андрійовича.

Хто не розуміє, той — зрозуміє...
Приборкання норовливого

Юлій Бютов
11.04.2017 20:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter