Черкасам потрібна не АТО, а АЙО

Голова українського Центрвиборчкому Михайло Охендовський занепокоєний підготовкою до виборів у Черкасах. Вибори під загрозою зриву, вважає він. Його заступник Андрій Мегера прямо говорить, що Черкаси – найбільш проблемне місце в Україні. Це говорять на Печерських пагорбах. А тут, на місці, очевидно на 99,9 %, що 25 жовтня вибори в Черкасах не відбудуться.

Це свідомий вибір кількох людей. Серед них – столичний куратор черкаського БПП народний депутат Владислав Голуб. Його протеже, двічі судимий кандидат у мери Черкас, секретар міськради Олександр Радуцький. «Місточок» між офіційною та неофіційною політикою в місті – місцевий бізнесмен, раніше судимий Андрій Бородай.

Ця трійця, маючи вирішальний вплив на членів міської територіальної виборчої комісії, зосередилася виключно на одній цілі – знятті з виборів Одарича та його пвд.

Зіткнувшись із тим, що Михайло Бродський знає двері, через які можна без зайвого галасу увійти в ЦВК та «»парєшать» проблеми, трійця буде зривати вибори вже з новим складом міськвиборчкому. Маючи на чолі МВК такого «принципового» діяча, як Володимир Матюша, це взагалі пара дрібниць. У разі чого Матюша з`їсть протоколи і проковтне печатку…

Два ворогуючі табори (Одарич-Бродський та Голуб - Радуцький – Бородай) підняли емоційний градус протистояння на захмарну межу. За градусом ненависті можна опосередковано зрозуміти – який корупційний інтерес розігрується двома командами.

Найголовніше, що в цій війні союзниками Голуба-Радуцького-Бородая є переважна більшість місцевих діячів.

На даний момент вони перебувають в стані надзвичайного емоційного піднесення, що плавно перетікає в істерію.

Це там, за бугром, політика – це вишуканість у формах, гра смислів. Там політик все життя працює над тим, щоб за допомогою головної зброї – слова –точно й ефективно передати думку.

У Черкасах політика залишається парафією людей з перевантаженою стресами психікою, які з багатьох засобів обміну інформацією обирають істерику через самозбудження.

Яскравим прикладом настроїв, що панують у середовищі політично активних черкащан, став нещодавній круглий стіл лідерів політичних партій і об`єднань, які є основою антибродського фронту у Черкасах (відео окремих виступів можна передивитися за цим посиланням).

Ми розшифрували кілька виступів для того, щоб читач міг отримати насолоду як від лексичного «багатства» мови політичних лідерів, так і від «глибини» озвучених ними думок.

Микола Булатецький, лідер обласної організації радикальної партії України. Батько «політичної династії Булатецьких – разом з ним в обласну та міську раду балотується син та племінник).
Черкасам потрібна не АТО, а АЙО

Центральна виборча комісія – це злочинна організація. Це банда шулерів і подонків. Я перемагав на виборах з різницею в 12 тисяч голосів, і вони це скасовували. І це робила куратор Черкаської області Олена Лукаш. Ії місце давно на скам`ї підсудимих. ..

…Ви знаєте, що відбувається в країні? Не одні злодії, так другі керують країною! От з оцього процесу, з Одарича, ми й почали процес децентралізації реальної.

Це – злочинна організація, це – мафія. Значить…Це – бидло (повертається до телеоператора: «Так і запиши, да!») …Цьому нада поставить крапку. І є нагоді…Я хочу подякувати…Я хочу вибачитися, що ми слабо включилися, Радикальна партія, в цю штуку. Тому що наші члени…Одарич, похоже, їх купив. Але ми їх поміняємо однозначно…


Історія про куплених Одаричем «членів», яких однозначно поміняє Булатецький –готовий сюжет як для комедії у стилі Гайдая, так і трешу а-ля Квентін Тарантіно))

…Ми заявили однозначно своїм лідерам. Ми грать у гру з «одаричами» не будемо. Отака ситуація…

До чого я закликаю? Єсть міські організації наших партій, так? Вони делегували наших представників в територіальну виборчу комісію. І нам вирішувать це питання. Якщо одна партія, чи дві, чи три – не погоджуються…То більшість партій проводять вибори!


І навіщо, Конституція, «злочинна організація» ЦВК тощо?

Я закликаю! Кожна партія, яка погоджується з такою позицією, зібратись по 50 осіб. Не допустити туда злочинні угрупування…Так, я маю на увазі злочинні угрупування, які в погонах можуть бути і в чому завгодно…І забезпечить виборчий процес. Нема в нас іншого шляху. Надіяться на то, що є ЦВК – ми знаємо їй ціну.

І останнє. Я переконаний, що за відсутності Одарича і махінаторів – шулерів, які всі згруповані в так називаємій партії вільних демократів, ми проведемо чесні об`єктивні вибори…Оберемо мера, оберемо депутатів.

І в подальшому, я вірю, ми всі зробимо кроки, що черкащани скажуть: «Фу, всім спасі ба, оказується, от хто бандити!»


На підставі чого партію і її політичного лідера не допускати до виборів? А, не заважайте «фонтану» Булатецькому!

Іще одну заяву зроблю. Мене просто обурює…Всі в Черкасах - бандити! Одарич – Господь Бог тут, а всі бандити.

Я заявляю – самий головний бандит – це Одарич. І мафія його на чолі з Бродським. Там не тільки Бродський…

Там, вибачаюся, Коля Томенко – провокатор і шулер. Відповідально заявляю, Томенко – ти провокатор і шулер, який фальшував вічно вибори. Я йому докажу в суді, де завгодно. Він вступився, відітє лі…Він нам грозиться Майданом!

Я обіцяю, що якщо таке буде, то я Миколу візьму і так першого підвішу (показує рукою , як саме підвісить Томенка, - Пров.)…І закликаю не появляться сюда…

Черкасам потрібна не АТО, а АЙО

Біжи, Коля, біжи!

…Не вірте! Я знаю лукашів, охендовських і так дальше…Вони мені, суки, тільки крові попили..(Ігор Калашник торкається руки Булатецького)

Булатецький – Калашнику: «Суки, говорю, Ігор…Суки, тварі просто, скотиняки…Так і пишіть. Я не збираюся слова підбирать…


Провінція нагадає, що Булатецький колись працював в освіті - директором ПТУ. У цьому ж ПТУ навчався «Саша Радуцький». Це не «Педагогічна поема», це «Педагогічний анекдот».


Олексій Арсенюк, лідер «Опозиційного блоку в Черкасах
Черкасам потрібна не АТО, а АЙО

Людина рветься до влади любим способом. Я думаю, якщо ми разом зібралися тут… Черкащани, яким небайдуже, що буде завтра в нашому місті. Що будуть їсти наші діти (дітей Олексій Максимович любить…Усіх – взагалі, але своїх – ще й як - зокрема… - Пров.)

Я згідний з Миколою Івановичем Булатецьким. Що що потрібно (мову оригіналу збережено, - Пров.) , то будемо звертатися до людей. Щоб виходили, щоб можна було захистити своє право на голос… І все-таки добитися того, щоб закон діяв, як він повинен діяти. І я от думаю, що сьогодні от сиджу з Вами, Опозиційний блок, повністю, 100 % підтримуєм те, щоб закон у нас в Черкасах діяв.

Секретар Черкаської міськради, кандидат в мери Черкас від БПП Олександр Радуцький:

Звертаюсь безпосередньо…Президенту Петру Олексійовичу Порошенку…Петро Олексійович, я вас дуже прошу…Наші представники, ваші виборці, які підтримують нашу політичну партію в місті Черкаси. Втрутьтесь, будь-ласка, в цю ситуацію, вона виходить із под контроля.

Я на кожній зустріч розповідаю, що завдяки Вам, а саме – п`ятому Президенту України, в країні почале працювати децентралізація влади (мову оригіналу збережено, - Пров.)…

Завдяки Вам формуються на місцях бюджети. Завдяки Вам ми в цьому році розпочали капітальний ремонт доріг, шкіл, садочків…І у нас дійсно йде зараз розвиток нашого міста.
Черкасам потрібна не АТО, а АЙО

І в мене до вас велике прохання – втрутьтесь будь-ласка в той бєспрєдєл… Викиньте з цієї країни бродських-одаричів, тому що вони продовжують в нашому місті наводити безлад…

Розумієте, вони зоштовхують людей…


Простіше нікуди – заберіть громадянство України у Одарича, і вибори в Черкасах відбудуться чесно…
Черкасам потрібна не АТО, а АЙО

PS. Бродському слід добре подумати, як віддячити Булатецькому, Радуцькому й іже з ними, «глибокий розум» яких знову підсовує Черкасам Одарича. Щоправда, для того, щоб вибори відбулися, в місті, здається, слід буде проводити спецоперацію. Але не антитерористичну (АТО), а АЙО – антийолопівську…

Геннадій Саприкін
20.10.2015 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter