Владу в Черкасах- Радуцькому і браткам! Виконком і Одарича - у відставку!

Отже, в середу виконавчий комітет Черкаської міськради проголосував за проект Бородая, який офіційно називається: «Проект рішення "Про надання ЖБК "Резиденція" містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки по вул. Гоголя, 261".

Виконком Черкаської міськради дозволив будувати 12-поверховий житловий будинок впритул до обласного муздрамтеатру.

Телекомпанія «Вікка» навела результати голосування на засіданні виконавчого комітету.

Восьмеро членів виконкому проголосували підтримали проект рішення, троє – утрималися.

Утрималися члени виконкому від громадськості Анатолій Рекун, Олексій Романов, Іван Кієнко.

"За" проголосували:

Олександр Радуцький (секретар міської ради);

Тарас Хвиль (перший заступник міського голови);

Юрій Гончаров (заступник міського голови);

Станіслав Овчаренко;

Олександр Ільченко;

Олександр Сандецький;

Анатолій Рудковський;

Валерій Макєєв.

Микола Величенко не взяв участі в голосуванні.

Міського голови Сергія Одарича, а також члена виконкому Ольги Галушко на засіданні не було.

Владу в Черкасах- Радуцькому і браткам! Виконком і Одарича - у відставку!

Нагадаємо, що перед цим про свою непохитну позицію щодо будівництва повідомив мер Черкас. Після того, як в його дворі невідомі кинули вибуховий пристрій, Одарич заявив, що на його позицію по скандальним забудовам це ніяк не вплине. Більше того, 25 лютого мер Черкас запропонував проведення місцевого референдуму з приводу «заборони висотної забудови в центрі Черкас і в історичній частині міста». Пообіцяв підготувати відповідний проект рішення на сесію міськради.

– Скажу відверто – сьогодні мені і моєму заступнику – члену виконкому від нашої команди Олександру Ільченку – дуже важко протидіяти будівельникам, які хочуть забудувати центр міста висотними будинками. Я змушений звернутися до громади з проханням на міському референдумі не дозволити горе-забудовникам спаскудити центральну частину і історичну міста….

У результаті Одарич разом з родиною виїжджає на відпочинок в Італію та повністю зникає з інформаційного простору. Його сторінка на Фейсбук, яку він зазвичай, активно наповнює фотографіями місць, де побував, не оновлюється з 27 лютого. А згаданий мером принциповий член команди Олександр Ільченко …проголосував «за».

За добу до голосування на виконкомі 1-й заступник міського голови Черкас Тарас Хвиль оприлюднив власну позицію. Вона полягала в тому (з посиланням на рішення фракції Порошенка в міськраді Черкас), що «подібні рішення не має розглядати виконком»

- Згідно із Законом ця функція є у компетенції головного архітектора міста, - повідомив Т. Хвиль. - У більшості обласних центрів саме головні архітектори надають містобудівні умови і обмеження на забудову земельних ділянок та несуть персональну відповідальність (аж до кримінальної) за прийняті рішення.

Написав і …Наступного дня підтримав будівництво Бородая.

Згадаємо також і про офіційну заяву керівника фракції Петра Порошенка у міськраді Черкас Андрія Більди.

А. Більда, 2 березня 2015 року

«Рішення депутатської групи Партії Блок Петра Порошенка в Черкаській міській раді: будівництво житлового будинку на місці колишнього скверу за драмтеатром за проектом, що був представлений на розгляд містобудівної ради м. Черкас є неприпустим».

Тобто, одаричівці на словах були проти, порошенківці – проти, а в підсумку всі – за (ті троє членів виконкому від громадськості, що утрималися фактично – вони теж «в темі»; утримався в такому питанні – це не позиція, це боягузтво).

У результаті власник земельної ділянки, обдуривши територіальну громаду в 2007 році щодо намірів використання скверу «Театральний», вступив в змову з командами Одарича та Порошенка у міськраді Черкас.

Мер Черкас, розкрутивши цю історію до напіввійськових дій, у найвідповідальніший момент зникає з України.
Владу в Черкасах- Радуцькому і браткам! Виконком і Одарича - у відставку!

Мудрий акула виконкомівських інтриг, екс-заступник Одарича Павло Карась вчора прокоментував цю історію із знанням справи:

«Пояснюю хто не знає… Перший заступник міського голови, представник партії Президента України Хвиль після двохгодинних консультацій з партією проголосував "за" орієнтуючись на Ільченка. Тобто не на закон, справедливість,власні переконання а на Ільченка

Ільченко проголосував "за" щоб бути орієнтиром для Хвиля і партії Президента України.

Одарич дав вказівку Ільченку голосувати "за" виконуючи переяславські домовленості - в такому випадку Одарич як порядний політик 17 березня одразу після приїзду з Італії подасть у відставку (бо він сам обіцяв що допоки він мер яма буде ямою)

Одарич не давав вказівку Ільченку голосувати "за" - в такому випадку Одарич як порядний політик повинен звільнити Ільченка одразу після приїзду з Італії

А якщо серйозно, ситуація з ямою наскрізь просочена корупцією в яку по вуха замурзана міська еліта на чолі з мером Одаричем, і просто соромно що 300- тисячним містом керують такі нікчеми без власної думки, честі, гідності та елементарних мізків в голові…»


Жоден з членів Черкаського виконкому ніяк не прокоментував своє голосування щодо «ями Бородая».

Від Провінції: вважаємо, що є всі підстави на черговій сесії Черкаської міськради ставити питання про:

1) дострокову відставку з посади мера Черкас Сергія Одарича, який демонстративно самоусунувся від участі в у вирішенні конфліктної ситуації, що виникла з його вини та за безпосередньої участі (читайте "Розводка" на котловані) ;

2) дострокове припинення повноважень членів виконавчого комітету Черкас Тараса Хвиля, Юрія Гончарова, Станіслава Овчаренка, Олександра Ільченка, Олександра Сандецького, Анатолія Рудковського, Валерія Макєєва, Миколи Величенка, Анатолія Рекуна, Олексія Романова, Івана Кієнка – за нездатність відстоювати інтереси територіальної громади, відсутність власної позиції в резонансних питаннях й життєву незрілість.

3) Тимчасово обов`язки мера Черкас покласти на секретаря міськради Черкас Олександра Радуцького. Це єдино вірне рішення в місті, де «бабло» перемогло. Принаймні, дивлячись на Радуцького, будь-хто, хто має очі, не плекатиме жодних ілюзій щодо того, хто перед тобою і чий представник «рулить» у Черкасах.
Владу в Черкасах- Радуцькому і браткам! Виконком і Одарича - у відставку!
О. Радуцький - зліва, фото з Фейсбук

4) Владу – браткам!

Геннадій Саприкін
13.03.2015 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter