Лист до редакції: Чому Ткаченко просуває людей з неоднозначною репутацією?

Лист до редакції: Чому Ткаченко просуває людей з неоднозначною репутацією?Про те, що після революції Гідності влада в Україні буде формуватися на принципах прозорості та після широкого обговорення з громадськістю, в останні місяці говорилося й писалося багато. Іноді бажане видається за дійсне. Як в листі до редакції «Провінції», який направила нам колишній працівник Державної екологічної інспекції в Черкаській області Олена Фаштинська.

Закінчилася майже 4-річна ера керівництва Черкаською областю Героя України, доктора технічних наук Сергія Борисовича Тулуба. Учорашній полубог втік з України. після революції гідності в крісло губернатора Черкащин всівся заслужений економіст України орденоносний Юрій Олегович Ткаченко.

Тулуб, не шкодуючи ні себе, ні оточення 4 роки поспіль «стриг» область з шокуючою інтенсивністю. А почав цей приємний процес з підбору та розстановки «своїх» кадрів на ключові посади. Щоб покерувати при тулубі на Черкащині треба було або: а) народитися на Донбасі; б) бутит місцевою людиною із сумнівною репутацією та кількома «скелетами в шафі».

Дивно, що традиції Тулуба взято на озброєння Юрієм Ткаченко. Нещадавно за поданим ним клопотанням було здійснено досить сумнівне призначення: першим заступником начальника Державної екологічної інспекції в Черкаській області став Сергій Анатолійович Поліщук. Черкаський губерантор добре знає Сергія Анатолійовича, адже той працював під його керівництвом в податковій інспекції до 2010 року.

Також голова Черкаської ОДА добре знає, що в 2009 році Сергій Поліщук підписав акти на знищення 385 тисяч штук акцизних марок, які пізніше...були виявлені на товарах АР Крим. Держєаві було завдано фінансової шкоди на загальну суму 30 млн. грн. даний факт було зафіксовано органами внутрішніх справ, за фактом порушили кримінальну справу. У той час замість того, щоб дати відповідь на запитання слідства, Сергій Поліщук звільнився з податкової за згодою сторін і – зник з території Черкаської області.

І після всього цього Сергій Анатолійович Поліщук «випливає» в на посаду 1-го заступника екологічної інспекції. До речі, біз відповідної екологічної освіти.

Є підстави звернутися із запитанням до прокурора Черкаської області Василя Миколенка: пане прокуроре, якою є доля кримінальної справи про списані акцизні марки? Чому державі досі не відшкодовано завдані збитки?

Від Провінції: гадаємо, що поставлені прокурору запитання достойні того, щоб отримати на них відповідь. Непогано, щоб і Юрій Ткаченко пояснив, чому пропонує заступництво людям з неоднозначною репутацією.
23.07.2014 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter