Близнюки

..И идут без имени святого, все двенадцать — вдаль. Ко всему готовы, ничего не жаль...
Олександр Блок «Дванадцять»


Сум, жаль і смуток…Лише ці почуття викликає перелік з 12-х претендентів у мери Черкас. На загальному тлі кандидатів на булаву остогидлий до судом у шлунку Одарич має вигляд аксакала на білому верблюді.

Цікавою могла б бути дуель «Одарич-Жуковська». Однак Валентина Борисівна в умовах невизначеності, де зустріне новий рік Фірташ – а тюрмі штата Оклахома, чи в статусі друга майбутнього Президента Петра П. ? – вирішила не лізти на рожон. Шкода, була б інтрига. Хоча б білоруські тролейбуси вишли на лінії, позбавивши Жуковську прізвиська «собаки на сіні».

Серед 12 «черкаських матросів» серйозно можна ставитися до шансів тільки 2-х претендентів – Одарича та Бондаренка. Вони б`ються по-справжньому, , маючи: 1) розгалужену організаційну структуру; 2) серйозні фінансові ресурси; 3) потужну інформаційну підтримку.

Решта – імітатори, заробітчани, двійники та кандидати-супутники. Щоправда, є ще Булатецький, який не потрапляє під будь-яку класифікацію, бо давно є носієм бренду «Микола Булатецький». А це і партія, і діагноз водночас.

При всій зовнішній несхожості насправді Одарич і Бондаренко - політичні близнюки. Так, вони обидва змушені дотримуватись правил гри та декларувати відданість якимось там політичним поглядам та ідейним переконанням.
Близнюки

Але ідея в них одна на двох – зайти в міську раду, влаштувати на хлібні місця побільше «своїх» та почати «розпилювати» бюджет у власних інтересах.
Шанси Одарича вищі, бо чи не єдине, що він насправді вміє, це проводити виборчі кампанії. У Черкасах немає людей, які більш переконливо, ніж він, розповідають, як воно буде. Колись. Якщо його оберуть мером.
Близнюки

Олегович – патологічно правдивий і послідовний політик. Він завжди вміє пояснити, чому 90 % з того, що обіцяє, ніколи не виконує. І хто винен, що черкаські виборці, немов дівка, що засиділася в наречених: знає, що свистить, але як хвацько…

Шкода, але перемога будь-кого з політичних близнюків не принесе Черкасам якісних змін. Васильович та Олегович – це не Садовий з Гройсманом. Швидше Тарапунька і Штепсель. Майстри розмовного жанру, художнього свисту й бюджетного дерибану.

Але хто винний, що інших кандидатів у Черкасах сьогодні немає? Невже Путін?
06.05.2014 17:50

Автор: Денис Сирцов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter