Made in Yenakievo

Made in YenakievoХто в Черкасах не знає, що за часів тулубівського ліхоліття в обласному центрі було лише два осередку спротиву – ПАТ «Темп», де тримав оборону мер-вигнанець Сергій Одарич, та «Фермерський ринок», де від страшних тулубових «пєтушків» тримав оборону відчайдух Юра-Боттічеллі? А усі так звані опозиціонери удавали запеклу боротьбу та були звичайнісінькими пристосуванцями. Єдиними справжніми борцями з режимом у Черкасах були вільні демократи.

Таку картину світу малює кандидат на посаду мера Черкас, основний конкурент Олександра Радуцького, Сергій Одарич.

Тим часом вороги вільних демократів не сплять. Минулого тижня підступного удару в спину вільним демократам було завдано виданням «Лівий берег». У матеріалі «УНА-УНСО была среди "технических" партий, подконтрольных ПР, на выборах в Раду» було оприлюднено внутрішній документ регіонального виборчого штабу Партії регіонів у Чернівецькій області, датований вереснем 2012 року. У ньому керівник чернівецького штабу Партії регіонів М. Гайнічеру дає вказівку підлеглим здійснити підбір кандидатур членів комісій від інших технічних партій, які підконтрольні Партії регіонів. У списку Гайнічеру 20 українських партій, зокрема «Братство» Дмитра Корчинського та УНА-УНСО.

Однак під порядковим номером 15 в даному списку значиться ...Партія вільних демократів.
Made in Yenakievo
Клікніть для збільшення

«Провінція» була впевнена, що одразу після виходу даного матеріалу вільні демократи вдарять по брехні «Лівого берега» з усіх наявних видів інформаційної зброї. Але там мовчать вже четверту добу.

Дотепер ліберально мислячі черкащани були впевнені, що 20 лютого 2013 року якийсь бабайка, а не Одарич, обмежив свободу мирних зібрань у Черкасах. Що це незрозумілий клон, а не Сергій Олегович дав інтерв`ю «Газеті по-українськи» 27 червня 2013 року, в якому той піддав критиці опозиційних лідерів за нерішучість і несистемність, висловивши упевненість у лігкій перемозі Януковича на президентських виборах 2015 року. Після цього відомий «розганятель хвиль» Микола Томенко дошкульно припустив, що «київські політичні компаньйони порадили Одаричу в будь-який спосіб переконати Януковича, що він та його вільні демократи – це та команда, яка забезпечить Януковичу перемогу в Черкасах на президентських виборах».

Усе це робив та говорив точно не Одарич, який після перемоги Майдану та втечі Януковича в Росію назвав останнього диктатором і припустив, що його незабаром взагалі знищать.

Невже «Лівий берег» запустив «качку»? У Черкасах знають, що кількісний склад Партії вільних демократів не довзолить їм навіть у футбол зіграти, бо людей не вистачить. І це в Черкасах, на батьківщині «певедизму». А тут Чернівці!

А може Одарич однією рукою, разом із Юрою-Боттічеллі, боровся в Черкасах з диктатурою Януковича-Тулуба, а іншою – «здав в оренду» регіоналам обласні осередки ПВД по Україні? Одарич та Корчинський – з одного поля ягідки та з одного кошика опеньки?

Ні і ще раз ні! Немає сумнівів, що вже найближчими годинами підступний план з дискредитації вільних демократів буде розвіяно і прапор ПВД гордо майорітиме над напізруйнованим «Темпом». Незважаючи на те, що в лівому кутку знамена дрібними літерами буде значитися made in Yenakievo.
24.03.2014 12:45

Автор: Кіндрат Булавін
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter