Імітація затьмарення, імітація прозріння

«Ми виконували наказ». Такою була відповідь рядових нацистів, коли настав час відповідати за скоєне. «Ми нічого не знали», - говорили радянські люди на закиди – чому ж Ви мовчали під час комуністичних репресій.

Члени Партії регіонів, особливо ті, які займали адміністративні посади, знали про все. Знали набагато більше за звичайних людей, бо багато чого бачили на власні очі.

Чимало журналістів не дадуть збрехати: найрадикальнішими у своїх висловлюваннях на адресу керінвицтва Черкаської області були не опозиціонери, а самі регіонали. У приватних розмовах. Але на людях демонструвала повну відданість Сергію Борисовичу та його курсу на розбудову «нової Черкащини».
Провінція вирішила скласти хіт-парад найбільш яскравих оцінок останніх подій в Україні черкаськими регіоналами. Ці оцінки були оприлюднені на офіційному сайті Черкаської обласної організації Партії регіонів буквально кілька днів назад, коли жодна людина й гадки не мала, що режим Януковича піде у політичне небуття.

Інтуіція підказує: ще трошки, і ці безцінні думки безслідно зникнуть з офіційних ресурсів Партії регіонів на Черкащині. Шкода, якщо такі «рукописи» «згорять» безслідно...

На 5-му місці нашого хіт-параду черкаської регіональної мудрості – депутат Черкаської обласної ради від Партії регіонів Анатолій Ліпкан.

Гендиректор ВАТ «Уманьфермаш» має розвинуту політичну інтуіцію й завжди тримає ніч по вітру. В обласній раді попереднього скликання Анатолій Васильович представляв Соцпартію, публічно називав своїм політичним куміром екс-губернатора Олександра Черевка. Після 2010 року політичні симпатії Ліпкана змінилися, він вступив до Партії регіонів. 19 лютого 2014 року, наступного дня після початку збройного протистояння між майданівцями та силовиками в центрі Києва, після десятків смертей Анатолій Васильович на сайті обласної організації Партії регіонів заявив наступне: «Події 18 лютого у центрі Києва остаточно переконали в тому, що опозиціонерам не потрібні переговорні та законні шляхи виходу із кризи. Політичну кризу вони намагаються перетворити у війну, причому у громадянську. Здається, що їхня мета – щонайбільше жертв, крові, людських страждань. Інакше чим можна пояснити ігнорування попередніх домовленостей із владою, провокації щодо працівників правоохоронних органів, заклики до мобілізації?
Імітація затьмарення, імітація прозріння

Замість використання важелів для мирного розв’язання конфлікту, введено в дію опозиційний «беспредел», що, на жаль, нагадує обличчя нацизму...»


Сподіваємося, у Ліпкана вистачить слів, щоб пояснити работягам «Уманьфермашу» різницю між «провокаторами-нацистами» та великими гуманістами Януковичем, Пшонкою, Іванющенко ets. Особливо після того, як Анатолій Васильович самоліквідувався як регіонал...

На 4-му місці хіт-параду – депутат Черкаської обласної ради Станіслав Монке. Ця людина могла б багато чого розповісти про тіньове життя обласної організації Партії регіонів, зокрема фінансові «шахери-махери». 18 лютого, коли почалася бойня в центрі Києва, Станіслав Юрійович заявив таке:

«Недопустимо гратися з вогнем війни. Якщо окремі агрессивно налаштовані лідери опозиційних сил не поважають мир, то нехай запитають у простих людей, що для них значить мирне життя? Які для них більші цінності: пролита кров, суспільний безлад та економічний хаос, чи стабільність, мир і спокій?

...Опозиції потрібно набратися мудрості, щоб побачити ситуацію не тільки з трибуни, а й з домівок населення та усвідомити всю відповідальність за втягування народ у громадянське протистояння».
Імітація затьмарення, імітація прозріння

Через 6 днів Станіслав Монке підписався під заявою про саморозпуск фракції Партії регіонів в Черкаській обласній раді. У тексті заяви, зокрема, було сказано: «...Ми рішуче засуджуємо дії колишнього Президента та Уряду. Жодна влада, політичні переконання чи ідеї не варті життя людини. Політика керівництва держави та Партії регіонів, всупереч її програмним засадам, призвела до кровопролиття, людських жертв, до протистояння власному народу та трагедії загальнонаціонального масштабу...».


Чому Станіслав Юрійович був переконливим і 18-го і 24-го лютого? Тому що дуже послідовний...

3-е місце хіт-параду регіональної черкаської мудрості посіла головний лікар Уманської районної лікарні, депутат Черкаської обласної ради від ПР Інна Добрянська. 18 лютого вона порозмірковувала на тему «ворожої крові» погромників та паліїв на Майдані: «...З екранів телевізорів, радіо, Інтернет-видань все частіше звучать забуті слова – екстремізм, ескалація, революція. А поміж ними з'явилося нове - «активіст».
Імітація затьмарення, імітація прозріння

Це ж треба таке придумати щоб погромників, паліїв назвати таким нейтральним, а то й позитивним словом. Що ж, кожний час викидає на поверхню антигероїв. І вже не тривожно, а страшно, що вони верховодять, що вони готові заради своїх ницих ідей калічити, вбивати людей, знищувати Україну. І роблять це під вигуки – «Слава Україні!», «Героям слава!». І так «прославилися», що Європа здригнулася. А якщо Європі страшно, то мені і поготів. Європа може одержати своїм же салом та по своїй же шкурі, а нам за що страждати? За те, що любимо свою Україну?

Схаменіться, гарячі голови, не хапайте у руки палиці, не кидайте «коктейлі Молотова», зрештою, не вбивайте. Бо не буде вам прощення не на тому, не на цьому світі.

...Страшно, що крихке перемир'я зруйновано. Виявляється, гарячим головам воно було не потрібне. Сьогодні вони знову взялися за своє. Провокатори та активісти вже не тільки палять та громлять, вони стріляють і вбивають.

Що, не можете без крові? Тарас Шевченко про вас писав, про вашу ворожу кров. Ще раз прошу – схаменіться! Не штовхайте Україну у прірву!»


Вже через 6 днів з`ясувалося, що в прірву Україну штовхали зовсім не ті. І Інна Іванівна ...рішуче засудила дії Януковича, Захарченка та Партії регіонів.

2-е місце хіт-параду регіональних розумників посів екс-голова Черкаської ОДА, нині підозрюваний у зловживаннях і заволодіння державними коштами під час проведення тендерних закупівель Сергій Борисович Тулуб. 18 лютого він закликав однопартійців згуртуватися та дати рішучу відсіч екстремістам : «Звертаюся до вас у важку та тривожну для країни годину. Бо вона, на жаль, настала...
Імітація затьмарення, імітація прозріння

У годину випробувань для всіх нас, і кожного зокрема, закликаю однопартійців: будьмо стійкими, згуртуймося, не похитнемося перед небезпекою. Наше покликання – захистити конституційний лад, мир і спокій.

Сподіваюся, що легкодухих серед нас немає...»


Через 6 днів однопартійці одностайно відповіли Тулубу: ні, легкодухих серед нас немає. Нас взагалі більше немає.

А беззаперечним переможцем хіт-параду визнається голова постійної комісії праці та соціального захисту населення, депутат Черкаської обласної ради Наталія Горбенко. 12 лютого Наталія Арсентіївна дала безкомпромісну відсіч опозиційним депутатам, які розпускали по Україні плітки про «заручників Тулуба».
«На мій погляд, деякі народні депутати України штучно імітують боротьбу за звільнення затриманих вандалів і хуліганів, які руйнували і громили Черкаську обласну державну адміністрацію. Так вони збільшують ОСОБИСТУ популярність. Щойно інтерес громадськості стихне до справ так званих «дітей» - зникнуть і опозиціонери-крикуни.

Думаю, не можна називати порушників громадського спокою, які нанесли значних збитків комунальному майну, «дітьми». Діти вночі сплять. А тепер наліво й направо псевдо-захисники розкидаються фразами, цитую, «ні батьків, ні нас це не влаштовує,оскільки всі розуміють, що ці справи «висмоктані з пальця». СТОП! А де були батьки «дітей», коли їхні чада у масках і з битами гатили вікна в адміністрації?

Звичайно, тепер псевдо-захисники кажуть, що то були «тітушки», а «дітей» просто так схопили. Ще раз повторюю. Діти вночі сплять. Наукою доведено, що їм необхідно відпочивати після 22.00. А якщо «діти» тинялися опівночі містом і брали активну участь у погромах, то, вибачте, це порушення. І за такі дії потрібно відповідати. І, між іншим, не лише «дітям», а й тим, хто їх зібрав. А в цей час Микола Томенко витрачає свої зусилля на прес-конференції, де плодить вигадки про жорсткий тиск на суддів і розповідає про «заручників Тулуба». Якщо зайняти позицію Томенка, то «заручником Тулуба» є і чолов’яга, який тиждень тому серед білого дня на бульварі Шевченка в мікрорайоні Казбет міста Черкаси намагався вчинити насилля над 12-річною дівчинкою…
Краще б розповіли вищезгадані нардепи про добрі справи, які вони особисто зробили для виборців
».

Вже сьогодні думка Горбенко щодо подій в Україні кардинально помінялася. Гнучкість Наталії Арсентіївни вражає.

Відео Валентина Чернявського

Стежимо за тим, як вже найближчим часом вищезгадані достойники (за виключенням Тулуба, у нього свій, особливий шлях) будуть наполегливо шукати себе в нових політичних реаліях. Хтось думає, що ці професіонали підуть в політичне небуття? Ні, вони підуть в іншу партію...
25.02.2014 19:25

Автор: Денис Сирцов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter