У Черкасах влада й міліція почали діяти "по понятіям"

У Черкасах влада й міліція почали діяти "по понятіям"Як ми вже повідомляли з посиланням на Тетяну Воронцову, помічника нардепа Даценка, вчора увечері в центрі Черкас працівники спіцпідрозділу "Беркут" грубо "скрутили" та вивезли в невідомому напрямку дві групи молодих людей.
Офіційний коментар СЗГ УМВС в Черкаській області нижче.
«В центрі міста Черкаси працівники міліції припинили групову бійку молодих людей
25 січня у вечірній час в місті Черкаси в районі медичного училища на вулиці Хрещатик між групою молодих людей виник конфлікт, який переріс у бійку. На місце пригоди терміново прибув наряд патрульної служби. Під час локалізації даної ситуації учасники бійки чинили опір працівникам міліції. До Соснівського районного відділу міліції було доставлено 32 учасника конфлікту.
Дана подія внесена до журналу єдиного обліку, проводиться перевірка щодо причетності порушників громадського порядку до масових заворушень».

Від Провінції: скільки може тривати бійка в центрі Черкас між молодими людьми? Ну, хвилину, дві, три...І тут, немов «рояль у кущах», з`являється сила-силенна міліціонерів, які затримують аж 32 «бійця».
Нагадаємо, що за 2 доби до цього, 23 січня, натовп громив Черкаську ОДА (яка в 50 метрах від медучилища) впродовж трьох годин. І тільки після цього приїхали космонавти, які «пов`язали» 58 людей.
Припустимо, що свідками вчорашньої «бійки» міг стати черговий наряд міліції. Але навіть якщо в цьому наряді були Арнольд Шварценеггер, Стівен Сігал та Сільвестр Сталлоне, вони не зуміли б за пару хвилин скрутити 32 «учасника конфлікту». Наряд мав повідомити про подію по рації або випадкові свідки зателефонували б «102». І все одно спецпризначенці ні за що не встигли за хвилину: а) натягнути свої «лати»; б)сісти в транспорт; в) доїхати на місце «бійки».
Тому «Провінція» має підстави вважати, що інформація СЗГ УМВС в Черкаській області через явну її невідповідність здоровому глузду є жалюгідною фантазією від початку й до кінця.
Насправді очевидно, що відучора в Черкасах почалося негласне патрулювання вулиць посиленими нарядами правоохоронців. Вони займаються показовим відловом всіх, хто збирається в групи більше трьох.
Безперечно, це робиться з метою залякування людей, щоб збити хвилю протестів, що вирують в останні дні в місті.
Очевидно, що такі дії правоохоронців – пряме порушення Конституції України, зокрема ст. 21, 23, 27, 28,29, 32, 33, 34 (перевірити тут; може відшукаєте й більше).
В Україні не введено надзвичайний стан. Більше того, Президент України, народні депутати України від правлячої Партії регіонів в останні дні офіційно заявляють, що, незважаючи на події на вулиці Грушевського в Києві, необхідності в запровадженні надзвичайного стану в Україні немає.
Але події вчорашнього вечора свідчать, що в Черкасах де-факто представники силових структур розв`язали терор проти жителів міста.
Відповідальні за розв`язання терору - голова Черкаської ОДА Тулуб, начальник УМВС в Черкаській області Ліпандін. Від процесів на черкаських вулицях фактично самоусунулися в.о. мера Черкас Білоусов та прокурор Черкаської області Дем`яненко.
Оцінку даним фактам має дати міська рада Черкас, адже фактично з 25 січня в Черкасах почалося життя не за Конституцією, а по «понятіям».
26.01.2014 10:40

Автор: Віктор Борисов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter