БЛОГИ ПРОВІНЦІЇ


Помогите детям победить рак

Нужна помощь!

 ПОГОДА

ПРОВІНЦІЯ - Інформаційно-аналітичне видання
09.08.2022   
  ОСТАННІ НОВИНИ
"Бабета" летить у Пекарі...Стережися, мусьє Ніколенко!
Днями в Києві у шкільному дворі бродячий собака напав на 8-річну дівчинку й вкусив її за потилицю. Якби собака стиснув щелепи сильніше, то, напевно, вбив би дитину…
Такі повідомлення непоодинокі. Нерідко напад собаки закінчується смертю людини.
Кілька цифр для порівняння. У Сумах проживає близько 270 тисяч жителів. Це в 10 разів більше, ніж у Каневі. У 270-тисячному місті 160 людей потерпіли від укусів бродячих собак. Це 1 постраждалий на 1 700 жителів. Сумська влада була змушена оголосити в місті надзвичайний стан.
У Каневі проживає близько 26 тисяч людей. За 11 місяців цього року (з 1 січня по 1 грудня) до лікарів через укуси бродячих тварин звернулося 79 жителів Канева і 40 осіб з району. У Каневі жертвами нападів стали 55 дорослих, 20 дітей та 4 підлітки. 5 людей стали жертвами бродячих котів. Такі цифри назвав головний санітарний лікар Канева Анатолій Плаха.
Тобто, якщо порівняти з Сумами, де через бродячих тварин ввели надзвичайний стан, у Каневі ситуація значно гірша. Лише в мікрорайоні заводу Магніт за два тижні до лікаря звернулося троє людей, покусаних рудим великим псом.
Але в Каневі про надзвичайний стан мова не йде.
Пригадаємо, як напередодні виборів тоді ще кандидат на посаду міського голови Канева Віктор Ніколенко бадьоро обіцяв вирішити дану проблему. Дослівно це звучало так: «
“Я обіцяю вирішити проблему з бродячими собаками. Ніхто їх відстрілювати не буде, є гуманний спосіб вирішення проблеми: ми виловимо всіх бездомних собак і розмістимо їх в спеціально обладнаному приміщенні...”
Пройшло більше року. Тепер публічна позиція міської влади є такою: ми притулок підготували, собак намагалися виловити, але нам люди не дали. Отже, нехай громада сама й виловлює, а ми її підтримаємо... То хто в нас керує містом – страуси чи, перепрошую, політики?
Пригадую, що під час строкової служби наш старшина повторював: “Хочеш завалити справу — доручи її багатьом і - нікому конкретно”. Так робить і Ніколенко.
Адже 119 постраждалих у Каневі та районі за 11 місяців — це лише ті, хто звернувся за медичною допомогою. А скільки ще людей не приділили уваги “незначній подряпині”?
Поки що в Каневі найвірніший спосіб захиститись від нападу бродячих собак — не виходити з дому і не випускати на вулицю дітей. Будете цілішими.
І так буде недовго, бо вже до кінця весни, перед Євро-2012, очікуючи навали закордонних туристів,“собачу проблему” вирішать за одну ніч. Щоправда, про гуманність не йтиметься.
Як нам стало відомо, в Каневі вже стихійно сформувалася ініціативна група людей, які підготували звернення до Бріжит Бардо. Нещодавно через пресу кінозірка надавала словесних ляпасів Януковичу за жорстоке ставлення до бродячих псів в Україні, особливо напередодні Євро 2012. «Муки бродячих тварин у Вашій країні тривають» - докоряє Януковичу кінозірка.
Якщо 26 тисяч канівчан скинуться по одній гривні, то цього вистачить, щоб запросити Бардо в Канів. Буде чудова реклама гелікоптерному майданчику в Пекарях! Неперевершена «Бабета» дать «мусьє Ніколенко» таку нагінку, що він і власну квартиру під притулок для тварин віддасть.
Телефонуємо у Париж, мусьє Ніколенко?


К/ф "Бабета йде на війну", у головній ролі Бріжіт Бардо
Автор: Валерій Рева
9 грудня 2011  11:15
Коментарi:
Нема коментарiв.
 
RSS Статтi RSS Статтi RSS Новини RSS Статтi
eKreative
БЛОГИ ПРОВІНЦІЇ