БЛОГИ ПРОВІНЦІЇ


Помогите детям победить рак

Нужна помощь!

 ПОГОДА

ПРОВІНЦІЯ - Інформаційно-аналітичне видання
20.10.2021   
  ОСТАННІ НОВИНИ
"Угнала тебя, угнала, ну и что же тут криминального"?
Реакція офіційних осіб Черкаської ОДА та місцевої міліції після вчорашньої історії з угнаним «Лексусом LX 570 (номерний знак AA 8720 КЕ) здивувала. Нагадаємо хронологію подій.
Близько 12.40 голова ОДА Тулуб, керівник черкаської міліції Дерновий, заступник міського голови Черкас Беззубенко в автомобілі «Лексус LX 570» припаркувалися біля магазину «Кооператор». Трійця відправилася на Центральний ринок Черкас. У цей час, скориставшись тим, що водій «Лексуса» пішов по своїх справах, авто було вкрадено.
О 2 годині дня голова Черкаської ОДА вже був у Шполянському районі. Перебуваючи в селі Водяне, Тулуб подарував школі – принтер, ФАПу – електрокардіограф. Відвідав він і село Кримки. По району Тулуб пересувався на «Тойоті Ленд Крузер».
Приблизно о 18.30 угнаний «Лексус» було знайдено, угонщиків – ні.
Зранку про крадіжку губернаторського авто повідомило багато київських ЗМІ. Прес-служба ОДА, СЗГ черкаської міліції та прес-служба ДАІ області відмовчувались.
Близько 15.00 прес-служба ОДА поширила заяву, з якої випливало, що крадіжку «Лексуса» не слід пов`язувати з діяльністю голови ОДА. «Лексус» має власника, жителя Києва, а за Тулубом закріплена «Тойота».
О 15.21 майже аналогічна за змістом інформація розміщена на сайті черкаської міліції.
Здавалося б, навіщо розігрувати таку клоунаду? Наприклад, у березні 2008 року у чинного на той час голови СБУ Валентина Наливайченка, коли він займався у фітнес-центрі готелю «Хайат», вкрали гаманець. Екс-голова СБУ просто написав заяву в міліцію. З ким не буває?
Перебуваючи на Черкащині, Тулуб, здається, вже мав зрозуміти: коли починаєш заперечувати очевидне, це може «вилізти боком». Історія з ДТП 29 жовтня 2010 року нічому не навчила? Того дня, повертаючись з мітингу, який у центрі Черкас проводила Партія регіонів, автобус з працівниками Звенигородської райдержадміністрації потрапив у ДТП. Понад 10 осіб опинилися в лікарні. Добре знаючи, що протизаконно змушувати держслужбовців у робочий час брати участь в агітаційних заходах однієї з понад 100 українських партій, керівництво ОДА та представники ПР почали категорично заперечувати сам факт ДТП. І тільки коли представники ГО «Опора» відвідали постраждалих в Звенигородській районній лікарні, губернатор і Ко припинили «валяти дурника». «Перше, про що я подумав, коли дізнався про ДТП – як допомогти людям?» - заявив тоді Тулуб.
Отже:
факт №1: сотні людей бачили, як учора вдень Тулуб в оточенні заступників та журналістів ходив по Черкаському ринку;
факт № 2: десятки людей були свідками того, що до водія вкраденого «Лексуса» на зупинку біля «Кооператора» викликали «Швидку», а після цього - кількість правоохоронців біля магазину ледь не перевищила кількість перехожих;
факт № 3: вже близько 15.00 інформація про те, що в губернатора вкрали машину, широко розійшлася містом;
факт № 4 : черкаська міліція робить усе, щоб зарекомендувала себе організацією «кричи-не кричи». Пригадаймо: коли обікрали підвали у мешканців будинку на Смілянській, 65, розташованого в 20 метрах від обласного УМВС, люди чекали на міліцію з 7.30 ранку – і до 9-ї вечора. А тут свідків пригоди біля «Кооператора», в оточенні кількох десятків людей у формі, допитували офіцери у ранзі майора та підполковника…
Чому ж в ОДА й міліції заперечують очевидне? Ризикнемо висунути гіпотезу, яка претендує тільки на те, щоб бути гіпотезою.
Учорашня крадіжка – персональний й символічний ляпас губернатору й керівнику міліції. Його здійснили не випадкові грабіжники: на авто, вартість якого - від 85 тисяч доларів - крадії-початківці не зазіхнуть. Згадаємо про сумні пригоди колишнього голови Чигиринської РДА Калашнікова. Йому «невловимі месники» спочатку спалили машину, а потім - будинок. На загальному фоні голів черкаських РДА саме Калашніков вирізнявся «підвищеними вимогами» до місцевого бізнесу.
Не виключено, що в аналогічну історію вляпалися Тулуб з Дерновим. Хто в Черкасах відремонтував Соборну площу? Анонімні меценати. Хто вклався в річковий вокзал? Меценати анонімні. Скільки ще випадків анонімного меценатства в інші об`єкти залишилися поза кадром?
Може й помиляємося…
Автор: Сергій Цюрюпа
25 листопада 2011  19:15
Коментарi:
брехун 27 листопада 2011 року   20:39:50
Автори статті немовби завуальовано вказують на злочинність дій деяких посадових осіб - це неправда, бо за такі злочини, зазвичай, держслужбовці при нинішній владі, сидять в тюрмах, а не по базарах прогулюються. Стосовно річкового вокзалу, то він дійсно потрібен, як і площадка вертолітна. Ще б метро почали будувати для повного фаршу.
 
RSS Статтi RSS Статтi RSS Новини RSS Статтi
eKreative
БЛОГИ ПРОВІНЦІЇ