БЛОГИ ПРОВІНЦІЇ


Помогите детям победить рак

Нужна помощь!

 ПОГОДА

ПРОВІНЦІЯ - Інформаційно-аналітичне видання
15.08.2020   
  ОСТАННІ НОВИНИ
Хто полетить у Німеччину - здібні учні чи "мажори"?
Найталановитіші учні Канева візьмуть участь у форумі європейської молоді, що відбудеться наступного місяця у Фірзені. Про це повідомили в останньому номері канівської газети «Дніпрова зірка». За інформацією видання, «27 серпня ц.р. до міста-побратима Фірзена (Німеччина) відлітає канівська делегація, до якої ввійшли вісім учнів канівських шкіл та двоє дорослих-супроводжуючих. Діти відвідають Німеччину з метою участі у форумі європейської молоді. За дорученням Канівського міського голови Віктора Ніколенка кращих учнів, які мали представляти Канів і всю Україну на форумі євромолоді, відбирали дирекції кожної школи. Нагода відвідати Німеччину цього року випала Олександрі Кучі (СШ №6), Мирославі Мартинюк (гімназія ім. І.Франка), Софії Шатило (ЗОШ №4), Денису Третякову (ЗОШ №1), Іванні Манжулі (ЗОШ №3), Вікторії Воюцькій (Канівська мала академія мистецтв "Родина") та Юрію Дмитренку (спортивний клуб "Івазар"). Також до Фірзена особисто Фріцом Маєсом були запрошені студентка, а ще зовсім недавно - одна з кращих учениць малої академії мистецтв "Родина" Аліна Ніколенко і учень ЗОШ №1 Костянтин Чиж». Видання зазначає, що головним завданням для канівської молоді буде встановлення дружніх стосунків між ними та їхніми однолітками з Європи.
Ця інформація викликала хвилю обурення на місцевому порталі kaniv.net (про те, як канівський мер Ніколенко вчив власника цього ресурсу писати новини й інформувати читачів про дії влади читати тут). Кілька "найталановитіших учнів", що їдуть у Фірзен, є дітьми керівників міської ради, вважають на форумі. Красномовним є один з коментарів по темі: «Звертаємось до наших патріотів-депутатів:Коржова, Ренькаса, Скорини. Якщо ви патріоти нашого міста, то вийдіть з депутатським запитом до міського голови:
1) чи дійсно німецька сторона запрошувала 7 осіб у Фірзен, а дві і нші "знаменитості" їдуть по окремому запрошенню?
2) Чи проводились педагогічні ради (на виписки педрад не дивіться, а запитайте самих педагогів) по визначенню делегатів від кожної школи?
У телефонній розмові з Провінцією депутат Канівської міської ради Володимир Коржов підтвердив, що троє з дев`яти учнів, які летітимуть у Німеччину – діти наближених до мера міста Віктора Ніколенка осіб. Так, Аліна Ніколенко– це племінниця мера, донька сестри Ніколенка (мама депутат міської ради), Костянтин Чиж - син заступниці мера Валентини Чиж, Олександра Куча – донька одного із працівників виконкому, радника мера Віктора Кучі.
Депутат надіслав лист-запит на ім’я бургомістра міста Фірзена Гюнтера Тьоннессена та голови об’єднання “Друзі Канева” в Фірзені Фріца Маєса. Він просить роз’яснити, яким чином відбирали дітей для поїздки у Німеччину. Також Коржов написав інформаційний запит міському голові Канева. Відповідей на звернення депутат не отримав.
Провінція пропонує меру Канева Віктору Ніколенку або представникам Канівської міської ради прокоментувати дану історію. Хто насправді летить у Фірзен – найталановитіші учні міста чи «золота молодь»?

Автор: Кіндрат Булавін
4 серпня 2011  16:45
Коментарi:
Нема коментарiв.
 
RSS Статтi RSS Статтi RSS Новини RSS Статтi
eKreative
БЛОГИ ПРОВІНЦІЇ