БЛОГИ ПРОВІНЦІЇ


Помогите детям победить рак

Нужна помощь!

 ПОГОДА

ПРОВІНЦІЯ - Інформаційно-аналітичне видання
26.10.2021   
  ОСТАННІ НОВИНИ
Unser Kampf mit Tscherkassy
Сергій Тулуб, заява від 19 листопада 2010 року: «Ситуація навколо лікарні нагнітається штучно. Прикро, що заручниками її стали ті, хто потребує найбільшої уваги і підтримки. Надалі це питання перебуватиме під моїм особистим контролем».
27 січня на засіданні сесії міської ради фракції Партії вільних демократів та ПР не дали можливості завідувачці кардіовідділення 2-ї лікарні Ірині Івашуті прокоментувати намір міської влади фактично закрити лікарню.
Зокрема, вчора мер заявив «Прес-центру»: «Я вважаю, що там (на місці Другої лікарні, - Пров.) має відбуватися приватне житлове будівництво: нарізати ділянки і виставити їх на відкритий аукціон, а отримані кошти пустити на охорону здоров'я. Це, за нашими оцінками, може бути додатково один-два мільйони доларів коштів, які ми можемо спрямувати на потреби охорони здоров'я. Ніякої непрозорості тут не може бути. Якщо такі рішення буде прийнято, у процедуру аукціонів можна включити представників медичної галузі. Бо сьогодні багато всяких розмов іде, що хтось щось може приватизувати. Може бути тільки відкритий продаж!»
Як змінилася тональність заяв!
18 листопада 2010 року, Олег Стадник, директор департаменту охорони здоров’я та соціальної політики МВК: «З усією відповідальністю заявляю, що лікарня №2 працює у звичному режимі, і не планується жодних скорочень, а тим паче її закриття. Хто ініціює такі чутки – невідомо. Хоча під час передвиборчого «марафону» окремі політичні партії заявляли про недоцільність функціонування другої міської лікарні. Такі думки могли виникнути у людей, далеких від медичної галузі, метою яких є дискредитувати міську владу…»
Вибір правлячої в Черкасах коаліції (вільні демократи та Регіони) не дає підстав для подвійного трактування: замість лікарні, яка спеціалізувалася на адаптації та повернення до нормального життя тих, хто переніс інфаркт, інсульт, інші важкі хвороби (переважно це малозабезпечені громадяни, люди похилого віку) мають бути елітні котеджі для багатих. І, беручи до уваги спільне небажання ПВД та ПР надавати на сесії слово медикам, дві ділові людини – губернатор і мер – знайшли тут спільну мову. Родзинкою ідеї є те, що поруч із високими парканами особняків Одарич, Майборода й Стадник залишають хоспіс на 50 ліжок, де відходитимуть в інший світ невиліковно хворі. Кафка відпочиває!
Але в пошані у правлячої коаліції сьогодні зовсім не Франц Германович. Один з депутатів від ПВД, такий собі Андрій Більда, днями на сторінках свого блогу повідомив, що уважно штудією програмну книжку Адольфа Гітлера «Майн кампф». Судячи з рішень, які визрівають у головах батьків та матусь Черкас, Більда влаштував у виконкомі хату-читальню фоліанту фюрера. Після цього другий крок у реорганізації медичної галузі Черкас (проти якого також категорично заперечують медики) – об`єднання двох пологових будинків в один - виглядає логічно. Хто ж буде народжуватиме в місті, де губернатор, мер, депутати міськради ненавидять його жителів? Та й навіщо містові взагалі пологові будинки? Організуємо курси для бабусь-повитух та пропагуватимемо прогресивний метод народження дітей у ваннах або - в природних водоймах за методом лікаря Чарковського.
Думається, ніхто не заперечуватиме, якщо наприкінці ми назвемо тих «деятєлєй», які напряму причетні до людиноненависницької ідеї.
1) голова Черкаської ОДА Тулуб Сергій Борисович – він пообіцяв тримати ситуацію під контролем та запевнив, що не кине людей, які «потребують найбільшої уваги та підтримки». Зараз – мовчить. Та й сьогоднішнє небажання фракції ПР навіть давати слово лікарям красномовніше будь-яких заяв;
2) міський голова Черкас Одарич Сергій Олегович – під заколисливі навіювання про «ідеальне місто Черкаси, в якому кожен може розраховувати на якісну медичну допомогу», не соромлячись, планує продаж території, де розташована лікарня для бідних, - багатим;
3) директор департаменту охорони здоров’я та соціальної політики МВК Стадник Олег Михайлович (перечитайте його заяву від 18 листопада, наведену на початку матеріалу); заступник міського голови Майборода Любов Володимирівна – на зустрічі з колективом лікарні прямо заявляла, що влада не буде утримувати ці «розвалюхи», на які вже «є покупець»;
4) фракції ПВД та ПР у Черкаській міській раді – з їхньої мовчазної згоди на сьогоднішньому засіданні сесії міськради лікарям, які представляють колектив Другої міської лікарні, не було надано слова. Хтось сумнівається, що вони проголосують за будь-що запропоноване Тулубом-Одаричем?
Регіони: Отрешко Сергій , Влізло Євгеній, Сисоєва Ольга, Куклін Олег, Дядченко Віталій, Бурківський Анатолій, Горкун Віктор, Кучер Петро, Тищенко Ігор, Мельников Ігор, Ананьєв Денис, Гудзенко Віктор, Пивоваров Василь.
ПВД: Олександр Нагорний, Ніна Набокіна, Олег Стадник, Нарек Казарян, Марина Волошенко, Наталія Даньковська, Володимир Шитий, Ольга Швець, Олег Ліходькін, Андрій Більда, Армен Акопян, Микола Мирза, Євгеній Ван, Ігор Кіта, Тамара Вороніна, Олександр Радуцький.
Когось із названих депутатів на сесії не було (в Черкаській міській раді немає електронного голосування, тому відстежити це на місці неможливо). Можливо, хтось з відсутніх має свою точку зору і не бажає стати співавтором книжки «Unser Kampf mit Tscherkassy» (Наша боротьба з Черкасами).

Автор: Геннадій Саприкін
27 січня 2011  14:30
Коментарi:
cherkasi 27 січня 2011 року   20:28:09
по-перше Тулуб Одарича під час виборів не підтримував! проголосували за нього саме ви- Шановний автор!!! тому що ні одної статті з вашим підписом проти Одарича до виборів не було. по- друге не всі депутати регіонали голосували за ці рішення. якщо ви вважаєте себе "гласом народа" то подовайте правдивий матеріал!!!!!
sapsan 27 січня 2011 року   17:11:41
Автор впевнений в тому, що всі згадані ним депутати голосували саме так, як він це "озвучив"?
проинформированый 27 січня 2011 року   15:14:39
В мэрии давно знали,что землю под больницей будут продавать,а все заявления делались для того,чтобы потянуть время.Ну что же вы хотите- какого мэра выбрали,то теперь и имеете!Одарич рулит!!!А Сапрыкину предлагаю почитать программу соц.-екон.развития города на 2011 год,которую сейчас рассмаеривают в мэри-будет очень много поводов для новых статей!!!
cycya 27 січня 2011 року   15:13:56
Одарич хоче вбити двох зайців: продати землю другої лікарні під котеджи донецьким та київським магнатам, в тому числі своєму патрону Бродському та ліквідувати 2 -ий пологовий будинок як заклад. Як не дивно, такий варіант цілком влаштовує головного лікаря другої лікарні: вона при посаді і лікарня збережена. Спрацював принцип Одарича: "Розділяй і властвуй". А що буде з колективом пологового будинку і куди класти породіль - її не цікавить. .. Брудна оборутка і всім до неї причетним пора зупинитись..
 
RSS Статтi RSS Статтi RSS Новини RSS Статтi
eKreative
БЛОГИ ПРОВІНЦІЇ