БЛОГИ ПРОВІНЦІЇ


Помогите детям победить рак

Нужна помощь!

 ПОГОДА

ПРОВІНЦІЯ - Інформаційно-аналітичне видання
01.04.2020   
  ОСТАННІ НОВИНИ
10 днів, які потрясуть черкаське жіноцтво

Добре діло лідерки німецьких соціал-демократів Клари Цеткін, з чиєї легкої руки чоловіки щороку викручують мізки – чим би здивувати свою прекрасну половину цього разу? – луною відгукнулося в президентському секретаріаті. Цього разу українське жіноцтво отримає не лише тюльпани в целофані. Упродовж 10 днів країною прокотиться потужна рекламна кампанія під умовною назвою „Жінкам – від президента України”. Тільки факти.

Щойно усі районні державні адміністрації та виконавчі комітети області отримали листа він начальника головного управління з питань внутрішньої політики Елеонори Левицької:

„На виконання доручення Секретаріату Президента України... з метою виявлення поваги до прав жінок, формування відповідної громадської думки, а також відзначення на належному рівні 8 Березня – Міжнародного дня прав жінок і миру, просимо Вас терміново, 4 березня 2008 року отримати відповідні файли з привітанням Президента України з нагоди свята в Головному управлінні з питань внутрішньої політики облдержадміністрації. При собі мати відповідні електронні носії для запису файлів.

Крім того, просимо у стислі терміни розглянути можливість розміщення зазначеного привітання на рекламних площах у районі (місті)...

Найцікавіші моменти цього листа читаємо в додатках. У підпункті „тривалість і початок рекламної кампанії” зазначено, що президентське вітання має з`явитись не пізніше 5 березня, а тривалість РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ (виділено нами) повинна бути не менше 10 днів. Наступний підпункт „місця розміщення” підказує черкаському чиновництву, де саме слід розміщувати привітання. А саме: „в місцях  максимального скупчення людей: біля зупинок, неподалік пішохідних переходів, на перехрестях, на великих автомобільних трасах. Бажано, щоб рекламні носії освітлювалися в темний час доби. Уздовж автомобільних трас рекомендується розміщувати зображення не частіше, ніж через 1 км.”

Отже, з 5-го по 15-те березня на території області ( напевне, як і по всій Україні) розпочинається рекламна кампанія Віктора Ющенка під прикриттям поздоровлень „милим жінкам”. Про гроші за рекламу в листі Левицької не йдеться. Хоча будь-який директор рекламної фірми розповість, скільки коштує оренда білборду. На місяць ця забаганка обійдеться від однієї до двох тисяч гривень - як домовишся. Ще візьмуть гроші за роздруківку рекламного матеріалу (близько 300 грн.), за очищення білборду від реклами попереднього орендодавця – ще сотня гривень.

Беручи ж до уваги побажання Елеонори Антонівни розміщувати привітання Ющенка „уздовж автомобільних трас не частіше ніж через 1 км”, то приблизна собівартість такої „реклами” коштуватиме мільйони гривень.

І от з усіх обласних усюд до управління Левицької з флешками їдуть чиновники – за портретами президентської пари. Смішно, але ці ж самі портрети розміщені на президентському сайті, звідки їх можна легко „перекачати”...

І хто там натякає на зловживання службовим становищем задля популяризації одного з кандидатів на майбутніх президентських виборах? У жодному разі – ні. Виключно щире бажання зробити жінкам приємне. Варто 8 березня з вітерцем проїхати з Черкас до Умані (відстань 185 кілометрів), як тебе 185 разів поздоровить зі святом Віктор Ющенко. Таке не скоро забудеш.

Геннадій Саприкін

Автор: 
5 березня 2008  18:34
Коментарi:
Нема коментарiв.
 
RSS Статтi RSS Статтi RSS Новини RSS Статтi
eKreative
БЛОГИ ПРОВІНЦІЇ