• 0
  • ---

Януковича проситимуть нагородити рятувальників, які погасили пожежу на черкаській ТЕЦ

Як інформують у Черкаському МВК, за проявлені мужність і героїзм при гасінні пожежі на черкаській ТЕЦ виконавчий комітет Черкаської міської ради розгляне клопотання до Президента України Віктора Януковича про нагородження працівників МНС державними нагородами.

– Цієї ночі сталася аварія на Черкаській ТЕЦ, загорілася трансформаторна підстанція №4 напругою 110/6 кВ. Хочу відзначити оперативні дії працівників ТЕЦ, які відразу ж оцінили серйозність ситуації та оперативно повідомили про цю подію відповідні служби, зокрема, й міськвиконком, – наголосив заступник міського голови Павло Карась.

За його словами, о 23:45 надійшло повідомлення від чергового інженера ТЕЦ до оперативно-координаційного центру управління ДСНС України у Черкаській області. Пожежно-рятувальні підрозділи Черкаського гарнізону за підвищеним номером виклику оперативно прибули на місце події, де на цей час виникла розгерметизація, витік та загорання мастила в межах захисного обвалування підстанції. Після того, як чергова зміна ТЕЦ знеструмила об’єкт, пожежні пінними атаками ліквідували пожежу, що охопила площу 100 квадратних метрів.

– Злагодженими та професійними діями обслуговуючого персоналу ТЕЦ та рятувальників пожежу о 00:42, вдалось локалізувати, а о 01:15 ліквідувати. Таким чином, завдяки оперативності та мужності співробітників пожежно-рятувальних підрозділів вдалось запобігти поширенню вогню на головний машинний зал ТЕЦ, а також на поруч розташовані трансформатори. І власне, врятувати пів міста від холоду в квартирах. Тому городяни навіть не відчули ніяких незручностей, – відзначив Павло Миколайович.
24.10.2013 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter