23 лютого – День захисника Вітчизни

23 лютого Україна святкує День захисника Вітчизни. Це всенародне свято. Воно є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників Батьківщини та проявом поваги народу до них.
Сьогодні, за традицією, вітають у першу чергу військових. Але більшість українців ставиться до свята як до дня чоловіків. Це свято уособлює такі прекрасні людські якості, як доблесть і мужність. Фактично воно є святом усіх чоловіків, чиє головне покликання - обороняти рідну землю. Це свято символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.
Щиро вітаю захисників Вітчизни - які в грізні воєнні часи відстояли рідну землю від фашистської навали, сивочолих ветеранів, чия юність співпала з нелюдськими випробуваннями, з горем, кров’ю та лихоліттям. Які вистояли і в післявоєнні роки відбудовували та розвивали країну.
В День захисника Вітчизни хочеться згадати і про нинішніх військовослужбовців та працівників збройних сил України, яким випала доля вписати нові сторінки в літопис української армії, які вірні славним традиціям батьків і дідів сьогодні гідно продовжують нове покоління військовослужбовців, які стоять на захисті миру, праці, незалежності України.
Я вважаю, що День захисника Вітчизни - насамперед данина героїчним традиціям нашого народу, вияв любові і пошани до тих, хто у кровопролитних битвах захищав Батьківщину, відстоював незалежність. Ми завжди пам’ятали і будемо пам’ятати їх хоробрість і відданість в ім’я майбутнього і робитимемо все можливе для того, щоб оточити увагою та турботою наших ветеранів. Віддаючи данину героїчним подвигам українського воїнства, вклоняємося їх мужності та безмежній вірності своєму обов’язку. У нашій пам’яті зберігаються усі подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.
Як народний депутат України, запевняю, що буду робити все, щоб нашій країні ніколи не прийшлось воювати, щоб над нашим народом завжди було мирне небо!
Бажаю всім Вам здоров'я, щастя, благополуччя, успіхів у виконанні Вашої благородної і гуманної місії - захисника Вітчизни!

З повагою, Ваш Володимир Зубик.