• 0
  • ---

2014 року вночі вулиці Черкас можуть напхати світлодіодними лампами

2014 року вночі вулиці Черкас можуть напхати світлодіодними лампамиЯк повідомляють у прес-службі міської ради Черкас, 2014 рік стане для міста роком освітлення вулиць. Так хоче секретар міської ради Віктор Білоусов.
Сьогодні Черкаси освітлюють понад 38 тисяч світильників, із них замінено на більш сучасні лише 5,5 тисячі. В цілому, якість освітлення нашого обласного центру бажає бути набагато кращою. А порівнюючи ситуацію, наприклад, з Вінницею, ми взагалі знаходимось на хутірському рівні. Тому одним із пріоритетів міської влади у новому 2014 році стане освітлення Черкас, – говорить секретар міської ради Віктор Білоусов.
Про питання освітлення міста йшлося під час ділової зустрічі секретаря міської ради Віктора Білоусова з комерційним директором київської компанії «Електронне світло» Андрієм Марченком.
Андрій Марченко розповів учасникам заходу, що ця компанія вже більше шістнадцяти років займається світлодіодним освітленням:
– Ми розпочинали з виробництва монохромних рухомих рядків, але спостерігали за стрімким розвитком освітлювальних технологій. Яскравість світіння напівпровідника зростала пропорційно його ефективності. Технології досягнули позначки понад 100 люменів на один ВАТ споживання, що свідчить про нову еру в освітленні – світлодіодну. Це й визначило основний профіль діяльності нашої компанії.
Андрій Марченко зауважив, що компанії «Електронне світло» вдалося налагодити дієві ділові стосунки з німецькою компанією OSRAM, яка вже зараз пропонує оптові поставки світлодіодів з ефективністю в 150 люменів на один ВАТ споживання, та за реалізованими проектами з використанням світлодіодів стати лідером у східній Європі.
За словами Андрія Марченка, освітлювальні прилади компанії «Електронне світло» споживають в 5 разів менше електроенергії, порівняно з енергозберігаючими лампами, та майже у 12 разів – із лампами розжарювання. Крім цього, світлодіоди можуть працювати понад 100 000 годин, а після вичерпання цього терміну їхня яскравість зменшиться всього лиш на 30 відсотків, тоді як нормою для звичайної лампочки є близько 1 000 годин.
– Ми пропонуємо клієнтам різноманітне освітлювальне обладнання: багатофункціональні світлодіодні світильники, прожектори, офісні та магістральні світильники, світильники ЖКП, світлодіодні модулі та інше, – говорить Андрій Марченко.
11.12.2013 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter