• 0

Губський допоміг постраждалим від стихії на Канівщині

За один день робочої поїздки народний депутат України Богдан Губський відвідав кілька сіл та місто Канів, зустрівся з десятками людей та керівниками закладів соціальної сфери, які постраждали внаслідок стихії та надав їм матеріальну допомогу. Нардеп першим серед своїх колег – депутатів відгукнувся на проблеми канівчан - нещодавно в Канівському районі сталося справжнє стихійне лихо – нечуваної сили буревій, внаслідок якого постраждало місто та чи не всі села Канівщини.
У селах Грищенці та Потапці народний депутат не вперше – в рамках програми « Здоров’я нації» допомагав місцевим ФАПам, нині – закладам освіти та культури : В Потапцівській загальноосвітній школі розкрило дах, постраждав і місцевий ФАП. За словами директора школи, Людмили Горденко, за надані депутатом кошти вони зможуть провести ремонтні роботи та в належному стані приймати учнів 1 вересня. Також депутат поцікавився станом місцевого ФАПу, дах якого також пошкоджений та надав допомогу в його ремонті.
Значних збитків завдала стихія і Будинкові культури в селі Грищенці – повибивані шибки та розкритий дах відновлюють вже другий день. Народний депутат поцікавився ходом ремонтних робіт , зустрівся з завідуючою Будинком культури Наталією Письмак, громадою села. Насьогодні Будинок культури в Грищенцях – справжній осередок культури – він працює на повну потужність, тут збираються люди і на концерти, і на гуртки художньої самодіяльності.
Не оминув народний обранець своєю увагою і мешканців села - обійстя пенсіонерки Лідії Софронівни Остапець не впізнати після буревію – викорчувані з корінням дерева, поламане гілля, звалена телевізійна антена, розкритий дах… Щоб навести хоча б мінімальний лад, треба і зусилля, і кошти. Народний депутат не залишив літню жінку сам – на – сам з лихом, оглянув подвір’я, допоміг коштами.
В Каневі Богдан Губський відвідав низку навчальних закладів, серед яких – ДНЗ «Сонечко» та з.о.ш. № 3, ознайомився зі станом справ та надав матеріальну допомогу на ремонтні роботи. Також народний обранець особисто зустрівся з керівниками шкіл та дитячих садочків, яким стихія завдала найбільших збитків та знайшов можливість допомогти і їм. Це канівські школи №1, №3,№4,№6, гімназія імені Франка, школа – інтернат та дитячі садочки «Сонечко», «Віночок», «Садко», «Білочка». Згідно кошторисних пропозицій керівників цих закладів та міського відділу освіти, народний депутат надав цим закладам матеріальну допомогу, що буде спрямована на відновлення покриттів, огорож, ландшафту, благоустрою території. Керівники освітніх установ Канева добре знайомі з народним обранцем. Його програми підтримки дошкільної та шкільної освіти «Розумна дитина» та «Школа майбутнього», які нардеп реалізує на Черкащині не перший рік, знайшли позитивний відгук і серед освітян Канівщини, - коментує приїзд народного депутата директор Канівської з.о.ш. № 3 Муса Чалабієв.
- Моє завдання як депутата – зробити все, аби дошкільні та шкільні навчальні заклади були повністю готові до нового навчального року, через те в зв’язку з наслідками стихійного лиха я намагаюся максимально відвідати їх, подивитися на стан закладів, та по можливості допомогти покрити збитки, що були нанесені буревієм.
Також я намагаюся максимально відреагувати на звернення мешканців Канівського району, що надійшли до мене в оперативному режимі та допомогти усім, хто звернувся, - підсумував свій візит на Канівщину народний депутат України Богдан Губський.
25.07.2012 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter