З Партією регіонів - до золотих мікрофонів

З Партією регіонів - до золотих мікрофонівТой, хто контролює події на Соборному майдані в Черкасах – той замовляє музику в політичному житті регіону. Це добре розуміють у Черкаській ОДА. Надбанням редакції став робочий документ аналітичної групи при одному із заступників губернатора. Судячи зі змісту цього витвору номенклатурного мистецтва, місцевих «донецькіх» захопив у полон вірус творчості...

Для службового користування

На виконання усного доручення ... щодо порядку використання Соборної площі Черкас у березні 2013 року з метою недопущення тут вакханалії деструктивних сил, в Черкаській облдержадміністрації створена робоча група фахівців широкого профілю. У результаті підготовчої роботи розроблено графік заходів, який пропонується до затвердження:

1 -2 березня
На честь Всесвітнього дня кішок проводиться загальнообласний конкурс «Кішка – друг людини».
На випадок спалаху нездорової активності опозиції пропонується використати досвід фестивалю котів у Іпрі (Бельгія). У натовп, який збирається на площі, кидають іграшкових котів. Кожному опозиціонеру на голову летить наповнений рідиною Мурчик.
Відповідальний – начальник управління сім`ї, молоді та спорту Береза В.О.

3-6 березня
Врочистості на честь Всесвітнього дня письменника
Конкурс «І мене в сім`ї великій не забудьте пом`янути…», присвячений найкращому висвітленню роботи голови Черкаської ОДА, Героя України Тулуба С.Б. До участі в конкурсі допускаються твори школярів, листи трудящих, публіцистичні нариси письменників на тему відчайдушного горіння на роботі керівника області.
Відповідальний за проведення конкурсу – позаштатний радник голови ОДА Шадріна Т.В.


9 -13 березня
Міжнародний день ді-джея (World DJ Day)
До конкурсу «З Партією Регіонів – до золотих мікрофонів» допускаються ді-джеї, які працюють на FM-станціях регіону. Репертуар затверджується обласною організацією Партії регіонів. Відповідальний - перший заступник голови Черкаської обласної парторганізації Тимошенко М.І. Головний приз – мікрофон, який підсилював першу промову Сергія Борисовича Тулуба перед активом Черкаської області під час його інавгурації в сесійному залі обласної ради.

17-20 березня
Урочистості на честь Дня працівників ЖКГ
Театралізований перфоманс «Тарифи – ваш біль, наша радість». Відповідальний за проведення міський голова Черкас Сергій Одарич. Найкращі працівники черкаських СУБів демонструватимуть усім охочим тонкощі написання й затвердження актів виконаних робіт за послуги, що не надавалися. Захід віншує грандіозний гала-концерт черкаських комунальників, на завершення якого міський голова Черкас Одарич С.О. грає з кожним охочим у наперстки. Той, хто перемагає міського голову, за скороченою процедурою отримує гроші, які переплатив за комунальні послуги в останні три роки.

21-24 березня
Комплекс заходів до Міжнародного дня лялькаря
На площі розігрується грандіозний гала-концерт ляльок-маріонеток. Відповідальний –-в.о. головного режисера Черкаського музично-драматичного театру Проскурня С. В. Кожна лялька-маріонетка (за смикання за мотузки відповідає перший заступник голови Черкаської ОДА Рябцев С.В. ), яка символізує депутата Черкаської обласної ради від Партії регіонів, розповідає зі сцени про успішну реалізацію програми «Будуємо нову Черкащину» в його районі чи селі. Організацію та підвоз глядачів покласти на районні відділи освіти. Музичний супровід – Черкаський симфонічний оркестр під керівництвом Дяченко О. М.

26-29 березня
Усеобласне святкування Дня внутрішніх військ МВС України
Урочистий огляд внутрішніх військ Черкащини. Відповідальний – начальник УМВС в Черкаській області Дерновий В.В. У програмі - показові виступи правоохоронців, під час яких вони демонструють майстерність перевтілення. Так, один і той же правоохоронець - переводить бабусю через небезпечну ділянку автомагістралі, а вже за кілька секунд, перевдягнутий у цивільне, - штурмує приміщення ОВК в натовпі активних громадян. Віншує огляд показовий розгон наметового містечка опозиції. У ролі Булатецького, розпластаного на бруківці, - Булатецький.

PS. Підбиття підсумків використання Соборної площі Черкас у березні відбудеться у міжнародний День сміху – 1 квітня.
25.02.2013 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
22:20 25.02.2013 Marfa:
Прекрасный график заходів!!! Смеялась до слёз! Спасибо! Очень классно подмеченно. Не в бровь, а в глаз!Респект, провинция!