Креативчик від Феді Дюбеля

Креативчик від Феді Дюбеля На минулому тижні телефонує така собі Валентина, прес-секретар об`єднаної черкаської опозиції. «Анатолій Васильович (Бондаренко, депутат обласної ради, голова обласної організації ВО «Батьківщина,- Пров)хоче запросити Вас 14 січня в наш офіс».
- Що у Вас планується?
- Анатолій Васильович хоче привітати з новорічними святами та...відбудеться така цікава акція...
Звісно, зайве побачити Анатолія Васильовича всюди приємно. Під його блискучим ленінським чолом чується скрегіт валів і шестерень потужного розуму. Але відгукнутися на запрошення не було можливості. Два тижні безперервних святкувань не минулися безслідно для кволих журналістських організмів. Ще одне застілля з бадьорим і життєрадісним лідером опозиції могло стати останньою краплею...
Рвемо на собі волосся від заздрощів, що не пощастило побачити на власні очі, як запаковувалися тушки для Табалових. Партер – у захваті, гальорка – свистить. Ще один разючий удар по «смаковим поплічникам» - Старіковій та іже з ними, іще один іржавий болт у бік політичних амбіцій зрадників. Естети можуть гидливо відвертати носа, мовляв – який несмак! Однак Анатолій Васильович у Пажеському корпусі ніжкою не човгав, тому й креатив у нього не мистецький, а самий що ні на є народний...
Креативчик від Феді Дюбеля

Подумалося, а якщо хтось із Табалових скаже: «А я алавердую...». Цікаво, що б можна було надіслати Бондаренкові навзаєм?
Диплом про вищу освіту від Крижопільської академії(саме через підроблений диплом про вищу совіту в 2006 році Ющенко звільнив Бондаренка з посади голови Лисянської РДА)? Збільшену копію малярійного комара, на боротьбу з яким Васильович вибивав з обласного бюджету сотні тисяч гривень? Іржаву підкову - на згадку про початок нелегкого становлення бізнесмена й політика, дотепер відомого в рідній Лисянці як «Толя-металіст»? Сіро-буро-малиновому бекграунду Анатолія Васильовича позаздрить і Федя Дюбель з Одеського кічману.
Чи надіслати кінську збрую з бубонцями, нагадавши про останні вибори, коли по округу, де балотувався Бондаренко, його політична сила набирає 42,74 % голосів, а він сам, лідер опозиції– 26,02 %? Двічі несудимий регіонал Ничипоренко обійшов лідера опозиції на якихось 2,7 %. Здавалося б – бийся за нахабно вкрадену перемогу...Замість цього Анатолій Васильович забубонів, що «село нас продало». Чи варто слати прокльони селу, коли впадаєш в таку дивну поствиборну сплячку?
Так, смішно дивитись на табалівського менеджера Старікову, що просторікує під гігантським портретом Яценюка. А слухати про політичну мораль від бандерши, яка тримає гомінкий притон? Яка під порядковим номером 245-ть хоче втовпитися в чергу тих, хто кричить «Ату його!»...
Враховуючи специфіку бізнесу Табалових, було б логічно, коли у відповідь Анатолій Васильович отримає бандерольку з сухариками. І портрет Станіславського з надписом: «Не вірю!».
15.01.2013 15:20

Автор: Юлій Бютов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter