Капітуляція

Отже, сьогодні незаперечний фаворит так званої групи «Здоров`я» - кандидатів у народні депутати по 195-му виборчому округу – Петро Душейко офіційно заявив, що знімається з виборів на користь Володимира Зубика.
Зміна фаворита на 195-му окрузі сталася за кілька днів. У вівторок, 11 вересня, штаб кандидата поскаржився на районні газети, які з незрозумілих причин не бажають підписувати угоди з кандидатом. 13 вересня, прес-служба екс-фаворита поширила інформацію про те, що КВУ визнав передвиборну програму Душейка «однією з небагатьох, яка дійсно варта уваги».
14 вересня на прес-конференції Володимира Зубика останній схвально відгукнувся про «латифундиста» Душейка, назвавши його «нашою людиною». А 15 вересня в Центрвиборчкомі була зареєстрована заява Петра Григоровича про відмову від участі у виборах.
Не станемо засуджувати чорнобаївського самородка. Він же не лідер руху опору «донецьким», а – просто середній український латифундист. Його ймовірна боротьба із Зубиком була б схожою на лобову атаку велосипедиста на танк. Душейко адекватно оцінив свої можливості й викинув білий прапор перед одним з найпотужніших «парашутистів».
Найкраще, що міг зробити Петро Григорович– знятися й взагалі нічого не пояснювати. Бо вибори на 195-му округу вже закінчилися. Хто опонуватиме мультимільйонеру Зубику? Тіпа, «апазіціанєр» Гресь або «мізинець» на лівій нозі черкаського губернатора Головко? Не смішіть мої капці!
Однак сьогодні Душейко разом із Зубиком вийшли до журналістів (а ви – мазохіст, ПГ!). Биту годину повторювали «слова, позбавлені всякого змісту».
- Скока? – літало у повітрі…
- Та ви шо!! – відповідали чесні очі Петра Григоровича…
Капітуляція
Акт про беззастережну капітуляцію підписано - партнерське рукостискання Душейка й Зубика

Цікава картина вимальовується на 7 мажоритарних округах нібито опозиційної Черкаської області. На середину вересня найбільш серйозні шанси на перемогу мають «парашутисти - мультимільйонери» Яценко, Губський, Жуковська (читай, Фірташ) та Зубик, «глитаї» Бобов, Ничипоренко (той взагалі тільки позбувся звички закладати руки назад, побачивши міліціонера) і Віктор Тимошенко. Майже по всім «плаче» рейтинг «Форбсу» «Сто найбагатших людей України». Округи вони скуповують оптом та вроздріб. Ці люди з дуже високою ймовірністю стануть НАРОДНИМИ депутатами України. Представниками народу, який сьогодні за рабську платню працює на їхніх заводах, новобудовах тощо.
Рабовласники будуть представляти інтереси рабів. Що ж – це логічно.
17.09.2012 19:30

Автор: Геннадій Саприкін
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
16:21 21.09.2012 Skin_:
Що корисного? Вже більше 5 років відходи кукурудзи, яку сушить Петя з Панаском, літають в повітрі Чорнобая. Це корисно???
Тільки СТОВ Дніпро починає збір кукурудзи, мешканцям Чорнобаю не має чим дихати. А йому всеодно! Оце "Гарне виробництво і допомогає людям"? І тут не має нічого політичного. А чиста правда!
А селищний голова Злидар, який був ставленником Душейка, нічого не бачить? Оце прикро пан Микола!
13:30 21.09.2012 Mykola:
Прикро, що Душейко зняв свою кандидатуру. Були всі шанси виграти. Справжній господарник і ураїнець. Має власну думку, створив гарне виробництво і допомогає людям. В політиці - занадто багато бруду. Робіть корисне людям - розбудовуйте економіку Україні. А безбожники-заздрісники Вас не варті. Собака гавкає, а караван іде!!
10:24 21.09.2012 Skin_:
Петро, якщо ти читаєш це, то памятай що всі жителі Чорнобаю тебе давно вже прокляли. Знаєш за що? А за те, що ти травиш мешканців Чорнобаю своєю сушаркою кукурудзи. Тільки дурень би проголосував за тебе та твої залякані васютинські раби. Твій рейтинг рівний нулю.
Чорнобаївському району ти давно вже в печінках і всі мріють тебе бачити (cenzored)
19:13 18.09.2012 CompyT:
Блин, а как буквами свистеть? Материться нельзя - забанят, а ОТРЕАГИРОВАТЬ АДЕКВАТНО ХОЧЕТСЯ!!! Как же надо презирать этих людей, чтобы городить такую муйню, делая при этом важный вид и корча вумные рожи! Братья Бендеры, блинннн!!!!!!!!!!
11:41 18.09.2012 JILLY:
Соромно, Петру Григоровичу, на старості літ так "обпісюватись"... Може Вам грошей на памперси не вистачало? ГАНЬБА!!!