Ретроградна амнезія, Юрію Віталійовичу?

Ретроградна амнезія, Юрію Віталійовичу?Черкаська партійна організація БПП буде розформована і створена заново. 7 листопада 2015 року про це в Черкасах заявив керівник фракції БПП «Солідарність» у Верховній Раді України Юрій Луценко.

- У мене питання до силовиків, до голови УМВС і СБУ, та споглядальницької позиції прокуратури: як вийшло так, що ОЗУ "Торпеда" ожило і полізло в політику? – говорив тоді Юрій Луценко. - Так, воно змінило лідера, але тим не менше, воно активно втручається в політику.

Намагаються, і власне захопили більшість у черкаській міськраді, яка зараз існує.

За результатами виборів доведеться робити висновки по роботі наших представників, які дискредитували партію. Міська організація БПП "Солідарність" в Черкасах буде розпущена і по новому створена, принаймні, я таке пропонуватиму. Те, що відбувається в місті, не відповідає позиції партії.


Приводом для заяви Луценка була висока ймовірність зриву виборів місцевих виборів у Черкасах.

Можливий зрив ототожнювався тоді з кандидатом у міські голови від Черкаської організації БПП «Солідарність» Олександром Радуцьким, що посів 3-те підсумкове місце у першому турі виборів мера обласного центру.

Через 3 з половиною місяці, 19 лютого 2016 року, фракції БПП «Солідарність» направила офіційного листа мерові Черкас Анатолію Бондаренку. «Повідомляємо вам, що на засіданні нашої фракції було підтримано кандидатуру Радуцького Олександра Романовича на посаду секретаря міської ради Черкас…У період 2014-2015 років на даній посаді він проявив себе як людина, що може об`єднати депутатський корпус для розвитку міста Черкаси».

Пропонуємо соратнику Президента Порошенка обрати один з варіантів відповіді, яка пояснює – чому черкаські порошенківці ще досі порошенківці, а Радуцький з Бородаєм – ось-ось будуть знову «на роздачі»?
Ретроградна амнезія, Юрію Віталійовичу?
А. Бородай та О. Радуцький, фото Інфоміст

а) я є почесним головою товариства екс-міністрів з ретроградною амнезією;

б) після того, як мій приятель Одарич програв вибори мера – чхав я на ваші Черкаси!

в) я прибув у Черкаси у день великої жовтневої соціалістичної революції. Після бурхливої дискусії з товаришами щодо ролі, яку відіграли дана події в історії України (де вона проходила – не пам`ятаю), усе, що я сказав на прес-конференції, я наговорив, перебуваючи в стані емоційного піднесення…

г)екс-міністру МВС «западло» бути «пацаном», який «сказав і зробив». Я – політик. Сказав…Ну і сказав! А що?

д) я перебуваю в стані щирого каяття перед лідерами ОЗУ «Торпеди». Разом із ними БПП «Солідарність» та Президент Порошенко швидко змусять Черкащину «жити по-новому».

А може у вас є свій варіант відповіді, Юрію Віталійовичу?

Геннадій Саприкін
23.02.2016 19:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter