У першому півріччі 2012 р. працевлаштовано 20,2 тис. черкащан

У першому півріччі 2012 р.  працевлаштовано 20,2 тис. черкащанВ області створено 13,6 тис. нових робочих місць, повідомляє Урядовий портал.
За 6 міс. ц.р. до центрів зайнятості надійшло 23 тис. вакансій, з яких левова частка передбачалась для робітників, кожна п‘ята – для спеціалістів та осіб, які не мають кваліфікації. Черкаська область має один з найвищих в Україні рівень (85,4%) та найменшу тривалість укомплектування вакансій - 5 календарних днів.
У першому півріччі 2012 р. за сприянням у працевлаштуванні до центрів зайнятості області звернулось 26,7 тис. незайнятих громадян, з них за допомогою служби зайнятості 20,2 тис. громадян працевлаштовано. Особлива увага приділялась соціально вразливим категоріям громадян, в першу чергу дітям-сиротам, випускникам навчальних закладів, безробітним батькам, які мають дітей віком до 6 років, особам передпенсійного віку, інвалідам.
З початку року майже 5,7 тис. безробітних за замовленням роботодавців пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Показник працевлаштування безробітних після його закінчення такого навчання в області є найвищим по Україні і становить 94,4%.
Цього року заброньовано 676 робочих місць для працевлаштування осіб із числа соціально вразливих категорій населення. Не залишаються поза увагою і сільгоспвиробники - з початку року на підприємствах галузі тваринництва за рахунок надання дотацій були створені 83 робочих місця, що дало змогу забезпечити селян постійною роботою.
В області скоротилася частка працівників, переведених на режим неповного робочого часу з економічних причин - з 7,2% у 1 кварталі 2011 року до 6,2% у 1 кварталі 2012 року. Удвічі (порівняно з січнем-березнем минулого року) скоротилась частка працівників, які знаходилися у відпустках без збереження заробітної плати.
23.07.2012 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter