Максим Оробець відкрив нову студію танцю у Черкасах

Максим Оробець відкрив нову студію танцю у ЧеркасахДнями у Черкасах з’явилася нова професійна студія хіп-хопу, брейк-дансу та інших сучасних видів танців. Відкрив її відомий черкаський танцівник і спортсмен Максим Оробець. Ця подія була його давньою мрією.

На церемонії відкриття було чимало гостей. Переважна більшість – учасники телевізійного проекту «Майданс», які завітали хто з квітами, хто з солодощами, а хто просто з хорошим настроєм. Чимало батьків з маленькими дітьми вже забажали записатися на заняття до Максима Оробця.
– Ми плануємо тут створити більше ніж танцювальну студію. Сюди приходитимуть танцювати, спілкуватися, розвиватися, товаришувати, – розповідає Максим Оробець. – Тут працюватимуть різні групи залежно від віку й рівня професійності.

Під час відкриття організатори перерізали стрічку, запустили конфетті. Згодом відвідувачі танцювали і ласували тортами й печивом.

У Студії є зала на 100 кв. м, дві роздягальні, туалети, душ, хол тощо. Адреса клубу – Шевченка, 336а, повідомили у Черкаській міській раді.
05.11.2012 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter