Черкаські самбісти стали чемпіонами 2012 року в лізі UFC

Черкаські самбісти стали чемпіонами 2012 року в лізі UFCЧеркаські самбісти вдало дебютували на міжнародному турнірі по змішаним боям у лізі «UFC» і вибороли титул чемпіонів 2012-го року, пише Черкаський Спорт.
Самбісти черкаського спортивного клубу «Грізлі» не перестають доводити – їм під силу все. Цього разу спортсмени вирішили вийти за рамки звичних чемпіонатів та взяти участь у дещо екзотичних, як для звичних спортсменів, змаганнях. Черкасці стали учасниками одного із найвидовишніших міжнародних змагань по змішаним боям у лізі «UFC», які днями закінчилися у Севастополі. Честь України, і Черкащини зокрема, захищали три спортсмени – Дмитро Нємков, Дональд Парфайт та Антон Улєзлов.
«Наші спортсмени вперше брали участь у чемпіонаті такого класу, рівня. Це справді дуже видовищний турнір, адже спортсмени змагаються не на звичному їм татамі або рингу, а в клітці. Конкуренція дуже сильна, спортсмени без перебільшень вищого класу. Хлопцям було не легко. Також дуже порадував рівень організації, справді дуже високий, видовищно було дуже», – розповідає В’ячеслав Василенко, тренер клубу «Грізлі».

Черкаські самбісти боролися за титул чемпіона 2012-го року у лізі «UFC». Спортсмени змагалися у незвичних для них умовах: замість татамі вони були в клітці. Черкащани доводили, що їм немає рівних, бійцям із різних куточків світу. Незважаючи на жорстку конкуренцію, нашим спортсменам таки вдалося вибороти омріяний титул чемпіонів 2012-го року у лізі «UFC». Зокрема, це вдалося самбістам Дмитру Нємкову та Дональду Парфайту. Наставник хлопців В’ячеслав Василенко запевняє, що на досягнутому хлопці зупинятися не збираються. Тепер готуються до нових всеукраїнських та міжнародних змагань.
29.10.2012 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter