Черкаська команда «Майдансу» увійшла в півфінал

Черкаська команда «Майдансу» увійшла в півфіналМинулої суботи Черкаська команда «Майдансу» набрала максимальну кількість суддівських балів. Це дало їй змогу потрапити до півфіналу і далі продовжити боротьбу за мрію черкащан – аквапарк.
Підтримували черкаську команду і в рідному місті – цього дня на Соборній площі було організовано фан-зону, де транслювали прямий ефір шоу, а в перервах на рекламу черкасці мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсах та виграти призи.
Одна з найменших, але найактивніша вболівальниця черкаської команди «Майдансу» отримала подарунок від голови облдержадміністрації Сергія Тулуба. За те, що дівчинка брала участь у всіх конкурсах та найемоційніше підтримувала черкаських танцівників, вона отримала DVD-програвач.
Протягом усіє трансляції «Майдансу», черкасці мали змогу взяти участь близько у 6 конкурсах: «танцювальному батлі»; вікторині на знання інформації про шоу, команду та хореографа; вікторині на знання фільму «Матриця» (теми першого виступу команди; конкурсі «танцювальний лідер» тощо.
Метою організації фан-зони на Соборній площі є підтримка черкаської команди «Майдансу», розповіли у Черкаській обласній адміністрації.
10.09.2012 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter