У Черкасах міліціонер врятував 7-річну дитину з палаючої квартири

Під час патрулювання відведеного маршруту в місті Черкаси працівники батальйону патрульної служби побачили, як в їх бік біжать люди та прохають про допомогу. У розмові з громадянами вони зрозуміли, що в одній з квартир багатоповерхового будинку сталася пожежа і всередині приміщення знаходиться маленька дитина.
У Черкасах міліціонер врятував 7-річну дитину з палаючої квартири

Підбігши до будинку, працівники міліції побачили, що з балкону четвертого поверху виходять клуби диму. Швидко піднявшись по східцях до дверей квартири, вони почули дитячий плач, дитина благала про допомогу. Зайти до квартири не дозволяли броньовані двері, які були зачинені зсередини. Правоохоронці наказали хлопчику вийти на балкон, де є свіже повітря, а самі за допомогою залізного прута почали відмикати замок. Коли двері відчинились, інспектор патрульної служби старший прапорщик міліції Юрій Кот заскочив у середину. Та перша спроба виявилася не вдалою - вогонь та дим не дозволили міліціонеру дістатися дитини. Лише з четвертої спроби, накинувши на себе ковдру, яку дали мешканці будинку та облившись водою, працівник міліції зміг вийти на балкон. Хлопчик, побачивши чоловіка у формі вистрибнув йому на руки та з усієї сили вчепився в свого рятівника. Правоохорнець швидко вибіг з палаючого приміщення та поніс дитину на двір, де йому було надано першу медичну допомогу. На місце пригоди прибули пожежники, пожежу було ліквідовано.
«Я ні на хвили не замислювався про те, що може трапитись зі мною, – розповідає Юрій Кот - перед очима бачив заплакану дитину і думав лише про одне – необхідно якнайшвидше зайти всередину та врятувати малюка.
У Черкасах міліціонер врятував 7-річну дитину з палаючої квартири

Як з’ясувалось пізніше, під час пожежі в квартирі знаходився лише 7-річний хлопчик. Нікого з дорослих вдома не було. Дитина надихалася чадного диму та дуже сильно злякалася. Йому було надано першу медичну допомогу і передано лікарям. Зараз його здоров’ю нічого не загрожує. Батьки вдячні людям у погонах за проявлену мужність. Вони подякували інспектору патрульної служби Юрію Коту за те, що він врятували життя їх маленького сина.
СЗГ В УМВС в Черкаській області
13.08.2013 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter