Керівником черкаської "Батьківщини" переобрано Анатолія Бондаренка

Як повідомляють у прес-службі черкаської обласної організації ВО «Батьківщина», в обласному цекнтрі відбулась звітно-виборна конференція обласної організації ВО «Батьківщина», на якій партійці переобирали голову.
Делегати конференції вирішили не міняти коней на переправі. Делегати одноголосно переобрали на посаду голови обласної організації чинного керівника , депутата обласної ради Анатолія Бондаренка.
Керівником черкаської "Батьківщини" переобрано Анатолія Бондаренка

«Так склалось, що в опозиційній боротьбі, коли було ув’язнено нашого лідера Юлію Тимошенко, лідерів інших політичних сил, «Батьківщина» вистояла і залишилась найбільшою, — наголосив у своєму виступі Анатолій Бондаренко. — За це ми частково можемо «подякувати» і Партії регіонів, бо вона провела жорстку чистку наших лав на предмет наявності «тушок» і зрадників. Тепер, під час парламентської кампанії ми маємо у відповідь так, як кажуть українці, коли прощаються, подякувати Партії регіонів, щоб з її кадрів більше нікого не залишилось при владі».
Підтримуючи Бондаренка, депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький запропонував піти далі і попросити у Юлії Тимошенко пробачення за те, що Черкаська партійна організація здала її результат на президентських виборах.
«Бо ви ж гляньте, у нас не просто тушки, а падлюки якісь, — емоційно охарактеризував перебіжчиків від «Батьківщини» у парламенті Булатецький. – Тому ми маємо від імені конференції попросити в Юлії Тимошенко пробачення і запевнити її, що тепер саме Черкаська обласна організація зробить усе можливе і неможливе, щоб її визволить з-за грат».
12.03.2012 10:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
17:27 12.03.2012 Mykola:
Жалюгідне враження. При таких ідейних вождях як Бондаренко,Гресь, Мушіяк та Булатецький партія маргінезувалась та перетворилась на прибіжище матюгальників.