Гусари грошей не беруть...Федур відмовився від гонорару за справу Одарича, в якій спокійно розібрався б навіть другокурсник

Гусари грошей не беруть...Федур відмовився від гонорару за справу Одарича, в якій спокійно розібрався б навіть другокурсник У четвер суд розглянув справу Сергія Одарича щодо його імпічменту й виніс рішення на користь міської ради.
"У цій справі немає серйозної правової проблематики, яку треба було б аналізувати зі всіх боків. Тут була дуже проста ситуація: міська рада прийняла рішення в межах своїх повноважень. І далі можна вести спір з тим, що хтось із цим рішенням погоджується, а хтось ні, - розповів правозахисник Андрій Федур. — У цій проблемі спокійно розібрався б студент другого курсу юридичного факультету".
Також адвокат відзначив, що вирішив відмовитися від пропонованої раніше 1000 гривень.
"Якогось нездорового розголосу набуло питання моєї оплати по цій справі. Зі мною дійсно була укладена угода в такий символічний розмір. Це було зроблено для того, щоб не було спекуляцій, що міська рада запросила якогось адвоката й потратила на нього шалені гроші. Але після того, як це набуло такого розголосу, я вирішив в загалі не виставлятиму жодного рахунку міській раді. Таким чином міська рада не потратить жодної копійки у цій справі".

Інна Іщук gazeta.ua
24.05.2013 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter