У матері керівника черкаської "Батьківщини" Бондаренка "крохобори" з ПФУ хочуть зменшити пенсію

У матері  керівника черкаської "Батьківщини" Бондаренка "крохобори" з ПФУ хочуть зменшити пенсіюЯк повідомив Провінції голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко, працівники Пенсійного фонду викликають його намір для того, щоб зменшити їй розмір пенсійних виплат.
- Дійшли до маразму, - розповів А. Бондаренко. - Учора інспектор Пенсійного фонду Володимир Васильович Славінський зателефонував моїй матері (пенсіонерка, проживає в Лисянці, - Пров.). Каже їй : «Ви ж працюючий пенсіонер?». Мама відповідає, що вже 5 років є працюючим пенсіонером, підприємцем.
Інспектор запропонував їй прийти до них, щоб здійснити перерахунок у бік зменшення пенсійної допомоги.
- У моєї матері 45 років стажу роботи на фермі. Вона отримує 1 360 гривень, - розповідає Анатолій Бондаренко. – Якщо такі методи роботи у керівництва нашої області, то я готовий подарувати цю пенсію Сергію Борисовичу Тулубу і всій його команді, якщо їм не вистачає...
За словами А. Бондаренка, він щойно мав розмову з керівником Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Володимиром Багрійчуком. Як стверджую А. Бондаренко, Багрійчук «ні сном, ні духом» не в курсі про дії своїх лисянських підлеглих.
04.04.2013 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter