Даценко й Булатецький креативять "не па дєцкі". Але що з того "донецьким"?

Даценко й Булатецький креативять "не па дєцкі". Але що з того "донецьким"? Свою річницю від дня утворення об’єднана опозиція Черкащини відзначає створенням суспільного руху - об’єднаної народної опозиції, яка має залучити до системної опозиційної діяльності всі розрізнені протестні групи городян і жителів області, чиї права та інтереси ігнорує і розтоптує нинішній режим.
«Я неодноразово заявляв, що ключем до усунення теперішньої влади януковичів - тулубів та перемоги опозиції на парламентських виборах - є об'єднання опозиційних сил, аж до єдиного партійного списку. Сьогодні про це говорить ув’язнена лідер БЮТ Юлія Тимошенко, нині з ініціативою про єдність опозиції Черкащини і єдиний партійний список говорять і громадські організації, які рік тому підтримали створення об’єднаної опозиції, - заявив координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко. – Тому народна ініціатива має підштовхнути партійних вождів до цього єдино правильного кроку. Ми також ініціюємо громадське обговорення спільних кандидатів на мажоритарні округи, пропонуємо у рамках нашої програми «Формуємо нову владу разом» провести своєрідний народний праймеріз, щоб серед кандидатів об’єднаної опозиції, як висловилась нещодавно в своєму листі Юлія Тимошенко, знову не затесались «щурі» і «тушки».
«Сьогодні майже щодня на площах міст мітингують люди. Вони не є політиками, вони відстоюють свої соціальні права, борються за своє робоче місце, за пенсію чи за можливість чесно вести бізнес. Всі вони незадоволені, але кожен з них має усвідомити, що лише разом можна притиснути цю владу до стіни. І першим спільним завданням має стати звільнення із в’язниці Юлії Тимошенко, яка здатна підняти країну. Для цього не треба багато. По-перше, пройнятись гнівом до тієї влади, яка перетворює нас на рабів, принижує нашу гідність, відбираючи останній шматок хліба. По-друге, сформувати навколо себе коло однодумців. І по-третє, приєднатись до публічних протестів», - підтримав ідею об’єднаної народної опозиції депутат Черкаської міськради від «Батьківщини» Микола Булатецький.
21.02.2012 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter