Черкаська міська рада просить міністра МВС звільнити Дернового

Черкаська міська рада просить міністра МВС звільнити Дернового Сесія Черкаської міської ради звернулася до міністра внутрішніх справ з приводу невідповідності займаній посаді керівника обласної міліції Валерія Дернового. Приводом послужив брутальний розгон міліцією мітингу захисників мови в Черкасах 6 липня.
Обласна прокуратура проводила перевірку дій міліції, переглядала відеозйомку. У результаті порушень з боку міліції не виявила.
"Ніхто із постраждалих із заявами в прокуратуру не звертався, – стверджував заступник прокурора Черкас Володимир Ляшко. – Булатецький не скаржився, постраждалий Ігор Сичов, якому нібито співробітники міліції зламали руку, насправді сам перечепився і впав".
Така відповідь не сподобалася міському голові Сергію Одаричу.
"Булатецький не скаржився і Сичов не скаржився? Нам все приснилося?", - запитав він.
"Не знаю, кому що приснилося", – відповів прокурор.
Депутат обласної ради Микола Булатецький, якого разом із сином Максимом було побито на площі, називає заяву прокурора брехнею.
"Я заявляв і в міліції, куди мене було доправлено, і в прокуратурі про побиття. Але в нас така прокуратура, що чорне називає білим і не соромиться", - зазначив він.
Керівник черкаської міліції Валерій Дерновий свого часу був засуджений за фальшування виборів у Мукачевому на Закарпатті. Попри це його було призначено керівником обласного УМВС із приходом до влади "регіоналів".

Юрій Стригун gazeta.ua
02.08.2012 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:43 02.08.2012 Mykola:
А чи відповідає займаній посаді Одарич? Спровокував конфлікт з афганцями, віддав Тулубу Соборну площу, а тепер міською радою прикривається. Половина депутатів в криміналі по вуха, як і сам голова.Провокатора Одарича треба гнати з Черкас в першу чергу... до Бродського. А слідом Тулуба з Дерновим.